باربری آفریقا

ما در باربری آشنا بار شعبه باربری آفریقا با داشتن نیروهای زبده و حرفه ای توانسته ایم یک اسباب کشی راحت را برای مشتریان اتوبار آفریقا ایجاد کنیم.  شرکت باربری آفریقا از خدماتی ویژه ای برخوردار می باشد مانند بسته بندی حرفه ای. حمل و نقل ایمن با استفاده از ماشین های اسباب کشی 8 متری و مسقف انجام می شود.   همچنین حمل جهیزیه از دیگر خدماتی است که اتوبار و باربری آفریقا با حساسیت ویژه ای انجام می دهد. بیمه اسباب کشی و استفاده از متدهای روز دنیا برای بسته بندی و حمل وسایل سنگین با استفاده از تجهیزات به روز دنیا که دیگر نیاز نیست نگران این موضوع باشید.


شماره های تماس باربری آشنا بار شعبه باربری آفریقا

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

ashenabar.com


 

اتوبار آفریقا

اتوبار آفریقا بسیاری از سازمانها و ارگانها در محدوده آفریقا قرار دارند. و باربری آفریقا با توجه به حمل ونقل زیاد در این خیابان یک شعبه تاسیس کردیم. که حساسیت زیادی بروی آن داریم چون بسیاری از مشتری های اتوبار آفریقا اداره ها و سازمانها هستند. باید دقت زیادی داشته باشیم تا کمترین خطا را داشته باشیم.
در زمان استقرار باربری آفریقا در محله بسیاری از کارکنان زبده و با تجربه ای خود را به این شعبه انتقال دادیم چون واقف هستیم که اتوبار آفریقا نیاز به دقت وتجربه زیادی دارد البته این را باید گفت که در تمامی شعبات آشنا بار افراد باتجربه را قرار دادیم.
باربری آفریقا اسباب کشی منزل نیز انجام می دهد و بسیار زیاد هم هستند و همکاران اتوبار آفریقا به بهترین نحو این کار را انجام می دهند تا شما حداکثر رضایت را داشته باشد.
بی حوصلگی و خستگی همیشه باعث می شود تا خسارت های جبران ناپذیری به وجود آورد باربری نیز از این قضیه مستثنا نیست و یرای اسباب کشی باید حوصله ودقت زیادی را صرف کرد و حتی در سخت ترین شرایط باربری آفریقا اولین کاری که برای جذب کارکنان می کند قدرت و صبر آنها را تا حد ممکن افزایش می دهند تا بیشترین خدمات را به مشتری ارائه دهد.


 

بسته بندی وسایل در باربری آفریقا

بسته بندی وسایل از نکات مهم است و اگر باربری را به چهار ستون تشبیه کنیم بسته بندی یکی از پایه های مهم و قوی در اتوبار می باشد و باید بیش از حد به بسته بندی توجه کرد حتی برای مسافت های کوتاه پس این نکته را همیشه در نظر بگیرید شرکت باربری آفریقا بسیار به بسته بندی وسایل توجه می کند.
تجهیزات بسته بندی نیز به اتوبار آفریقا بسیار کمک کرده است که در زمان بسیار عالی می باشد چون با این تجهیزات باعث می شود که زمان کمتری را صرف بسته بندی بکنیم و بازدهی نیز بالا می رود و امکان شکست و آسیب وسایل تا حد زیادی صفر می شود البته باید گفت که خطا همیشه وجود دارد چون تصمیمات انسانی پشت آن هستند و این مورد نیز از این موضوع پیروی می کند اما اتوبار آفریقا بسیار دقیق و حساس عمل می کند.
باربری آفریقا به چند گروه تقسیم می شوند و کارها را دسته بندی می کنند تا به همگی کمتر فشار وارد شود و خستگی کمتری باشد و هر دسته یک کار به خصوصی انجام می دهند و تقسیم کارها در اتوبار آفریقا به این صورت انجام می شود و گردشی می باشد یعنی یک گروه همیشه یک کار را انجام نمی دهند تا همه به تمامی مسائل آشنا شوند و تجربه کسب کنند.

شرکت باربری آفریقا

وسایل لوکس جزهء ای از خانه ها می باشد و برای اسباب کشی بسیاری از شما بسیار نگران می باشید که صدمه به این وسایل لوکس وارد نشود برای اینکه جلوگیری از این اتفاق شود باید درست بسته بندی شود و درست حمل شود اتوبار آفریقا به این صورت عمل می کند و اول سلفون و بعد نایلون حباب دار وبعد کارتن مخصوص اسباب کشی قرار می دهد.
باربری آفریقا از معدود باربری های سطح شهر است که در حمل ونقل از تجهیزات استفاده می کند تا هم شما راحت باسید هم کارکنان اتوبار آفریقا با استفاده از این تجهیزات بسیاری از مشتری ها از اسباب کشی لذت یم برند چون اعتماد کافی دارند که هیچ گونه خسارتی به وسایل وارد نمی شود حتی در سخترین شرایط این اعتماد مدیون شما می باشد.
وسایل الکترونیک دومین وسیله ای است که به آن باید زیاد توجه کرد و خیلی حساس است البته این وسایل جدید که با کوچک ترین ضربه ای از بین می روند و غیر قابل استفاده می باشند چون هر چه جلو تر می رویم تکنولوژی به سمت وسایل سبک اما امکان این وجود دارد که با کمترین ضربه از بین برود چون به استحکام آن توجه نیم شود.
باربری افریقا به آن توجه می کند و در بسته بندی لوازم الکترونیک با تجهیزات روز دنیا انجام می دهد اتوبار افریقا به دلایل زیادی این کار را می کند چون بسیاری از این لوازم هزینه زیادی صرفه آنها شده و بسیار حساس هستند باربری افریقا در هر شرایطی به همکاران خود تذکر می دهد که بهترین عملکرد را داشته باشد.


اتوبار و باربری افریقا

وسایلی وجود دارد که هم سنگین هستند و الکترونیک مانند یخچال و لباس شویی که بسیار مصرف زیادی دارد و اگر مشکلی پیش بیاید ممکن است که مشتری تا حد زیادی هزینه کند تا جایگزین آن را پیدا کند و برای این محصولات باربری آفریقا بسیار با دقت عمل می کند تا درصد خطا را کاهش دهد.
اتوبار آفریقا در هر شرایطی بسته بندی را عالی انجام می دهد که در حمل ونقل بدون مشکل وسیله را به محل مورد نظر برسانند این بسته بندی و شرایط موجود باعث تا همیشه مشتری از کار باربری آفریقا راضی باشد.
میز وصندلی بسیار برای باربری ها مشکل است چون حجم و ارتفاع ان باعث می شود تا یک شرایط خاصی به وجود آورد که کمتر از شرکتهای اتوبار به این وسایل نزدیک شوند چون اینها را بار بد می نامند ولی باربری آفریقا بسیار علاقه دارد که این وسایل را جابه جا کند چون تفاوت آنها با سایرین در این کار ها می باشد.
اتوبار آفریقا بسته بندی اصولی را انجام می دهد تا میز وصندلی ضربه و رنگ زدگی نداشته باشد و روش های مدرنی را انجام می دهد تا بهترین اسباب کشی را در طول دوران زندگی خود تجربه کنید.


باربری محدوده آفریقا

شما برای انتخاب باربری آفریقا روش های زیادی دارید البته باید گفت که باربری در محدوده آفریقا بسیار زیاد است و انتخاب را مشکل می کند چون حق انتخاب زیاد می شود اما با ما تماس بگیرید و یا از طریق باربری اینترنتی نیز می توانید با ما در ارتباط باشید و مشاوران و پشتیبان های ما شما را راهنمایی می کنند تا بهترین روش را برای جابه جای انتخاب کنید.
اتوبار آفریقا برای تابلو ها و آینه ها بسیار دقت می کند و در بسته بندی همیشه یک شرایط را به وجود می آورد تا کمترین ضربه به این وسایل وارد شود چون شکستن آینه یا تابلو در ایران نشانه بد یمنی و خبر بدی است خرافات یا هر چیزی دیگری باعث می شود تا مشتری ها نگران شوند باربری آفریقا با بسته بندی مناسب این دلشوره را در حد صفر می کند.

 


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری آفریقا همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه آفریقا:

 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار آفریقا با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار آفریقا | نیسان بار آفریقا | وانت بار ارزان 

در بعضی از مواقع مقدار بار و یا وسیله ایی که میخواهید جابجا شود کم است. و شما میخواهید در زمان سریع تری به مقصد برسد. شما میتوانید با کرایه کردن یک وانت بار مشکل خود را به راحتی حل کنید. ما در باربری آفریقا با سالها سابقه در ضمینه حمل بار و جابجایی وسایل در استان تهران و شهرستانها در خدمت شما عزیزان هستیم. همچنین ما با کمک گرفتن از کارگران زبده در ضمینه حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری سرعت و سلامت کار را تضمین میکنیم.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری آفریقا آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.


خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما