باربری آپادانا

باربری آپادانا یکی از شعبه های آشنا بار می باشد و با توجه به حجم آپارتمان های آپادانا شرکت باربری ما سعی کرد که یکی از شعبه ها را در اینجا افتتاح کند به اسم اتوبار آپادانا شناخته می شود به دلیل حساسیت بیار بالای که حمل ونقل وسایل که دارد ما کارکنان با تجربه را استخدام کردیم تا در جابه جایی وسایل شما کمترین آسیب وارد شود.
اتوبار آپادانا دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد که بسیاری از شرکت ها این مجوز را هنوز کسب نکرده است و شما می توانید با مراجعه به باربری آپادانا این مجوز را مشاهد کنید. و مطالعه نماید این مجوز یک خاصیت دارد در صورت شکایت از شرکت های حمل ونقل که مجوز دارند به نتیجه خواهید رسید. اما شرکت های که مجوز ندارند مطمئن به جای دست تان بند نیست.
و از موارد دیگر مجوز می توان به ثابت بودن هزینه اسباب کشی می باشد و هیچ کدام از باربری ها نمی تواند از شما هزینه اضافی بگیرند. و هر ساله یا شش ماه یک بار قیمت ها را به روز می کنند و به شرکت ها ارسال می شود. باربری آپادانا نیز از این قانون تبعیت می کند در صورت نیاز و مطلع شدن از هزینه ها می توانید با اتوبار آپادانا تماس بگیرید و پشتیبان های ما به صورت رایگان آماده پاسخگو بودن به سوالات شما هستند.


اتوبار آپادانا

زمانی که با باربری آپادانا تماس می گیرید متخصصان ما در کمترین زمان خودشان را به شما می رسانند. و شما فقط نظارت بر روی کار ما داشته باشید اتوبار آپادانا در این زمینه تخصص دارد و فوت کوزه گری را بلد هست و این روش را به شما یاد می دهد ما اولین کار را باربری آپادانا تهیه کارتن های مخصوص اسباب کشی می باشد و بعد وسایل را داخل کارتن قرار می دهیم و داخل کارتن ها قرار می دهیم و درب آن را محکم می بندیم برچسب قرار می دهیم و بروی آن می نویسیم.
البته باید گفت که قبل از اینکه وسایل را داخل کارتن قرار دهیم ما وسایل را روزنامه پیچی می کنیم و باید گفت که کارتن های ما هم بدون کاغذ پیچی یا این کارها هیچ آسیبی نمی بیند و بدون دردسر جابه جا می شود ولی اتوبار آپادانا این کار را با دقت بیشتری می کنیم تا وسایل شکستنی ولوکس آسیب نبینند.
تفکیک وسایل از رمز موفقیت باربری آپادانا می باشد و این کار را شما انجام نمی دهید. و باعث می شود تا سردرگم شوید و وقت بیشتری را صرف اسباب کشی کنید اما اتوبار آپادانا این کار را می کند وسایل آشپزخانه و اتاق خوا و پذیرایی را جدا می کند و هر کدام از اینها نیز جدا می شوند به عنوان مثال آشپزخانه وسایل شکستنی جدا قابلمه و دیگر وسایل جدا به این گونه تفکیک کنید تا دچار سر در گمی نشوید.

شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری آپادانا

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

ashenabar.com

باربری آپادانا تهران

ما در باربری آپادانا بعد از اینکه به منزل جدید رسیدیم و کارتن های مخصوص اسباب کشی را در محل خود قرار می دهیم مثلا وسایل اتاق خوب در اتاق خواب و به همین صورت انجام میدهیم که در صورت باز کردن وسایل دیگر احتیاج به حمل نباشد همه وسایل برای اون قسمت باشد و صاحبخانه دچار سردر گمی نشود.
اتوبار آپادانا برای راحت شدن شما گروهی از همکاران خود را به عنوان گروه پس از اسباب کشی استخدام کرده است یعنی زمانی که اسباب کشی تمام شد این گروه در طراحی وچینش وسایل به شما کمک می کنند تا وسایل سنگین را جابه جا نکنید و آسیب جدی به سلامتی شما وارد نشود باربری آپادانا این کار را می کند.
اتوبار آپادانا وسایل را در کارتن های کوچک قرار می دهد و تا کارتن ها سنگین نشود و حمل آن مشکل شود و باربری آپادانا وسایل شکستنی را با دقت لازم در کارتن های مخصوص و کوچک قرار می دهیم و اگر شما این کار را انجام دهید تا راحتر برای شما جابه جا شود و سنگین نشود.
ار خودتان بسته بندی کردید و به اتوبار آپادانا واگذار نکردید سعی کنید جای خالی در کارتن باقی نماند با پارچه یا روزنامه آن را پر کنید تا پر باشد و جای تکان خوردن نداشته باشد و این کار باعث می شود تا کمتر وسایل آسیب ببیند.


شرکت باربری آپادانا

اتوبار آپادانا برای بسته بندی لوازم بزرگ مثل میز وتخت وخواب از نایلون های حباب دار و قبل از این کار سلفون کشیده می شود تا از رنگ زدگی و خوردگی آن جلوگیری می شود سعی کنید با همکاران باربری آپادانا همکاری را داشته باشید و نکات ضروری را به کارکنان اتوبار آپادانا بگوید تا به شرایط موجود تسلط داشته باشند.
قبل از هر کاری شما بایستی از تمیز بودن خانه جدید گاه شوید تا دوباره کاری نشود و این نکات ریز است که شما توجه نیم کنید و شرایط را سخت وسنگین می کند تا یک روز طاقت فرسا را تجربه کنید پس برای فهمیدن این نکات اسباب کشی با باربری آپادانا همراه باشید.
در انتخاب شرکت باربری دقت لازم را بکنید و این کار را به کاردان خود بسپارید اتوبار آپادانا از مواردی است که میتوان به آن اعتماد کرد دلیل این همه تعریف و تمجید خود ستایی نمی باشد شما می توانید از امکانات باربری آپادانا را مشاهده کنید و امکانات مابقیه باربری ها را این نمونه شاید در ایران کمتر پیدا شود.

021-44366245

021-44366247

021-44389431

021-44389435

باربری محدوده شرکت آپادانا

سعی کنید تا زمانی که با اتوبار آپادانا تماس می گیرید یک سری نکات را به دقت انجام دهید تا کمترین زمان را صرف یک جابه جایی کنید یکی از این موارد سعی کنید تا رسیدن باربری آپادانا لوازم قیمتی و جواهرات را به منزل جدید حمل کنید یا در جای مناسبی قرار بدهید تا در شلوغی و حمل ونقل از بین نرود یا گم نشود چون بسیاری از مشتری ها این مشکل را دارند خدا رو شکر مشتری های اتوبار آپادانا تا به حال این موراد را نداشته است.
اما باید این موراد را متذکر شویم تا کاربران آگاه باشند و کمتر ضربه بخورند اما مرحله بعدی از کار باربری آپادانا این است که به مشتری گوش زد می کند به لوازم دست نزند تا اتوبار آپادانا به محل می رسد و کار را شروع می کند به همین دلیل تسلط بیشتری به این موضوع خواهیم داشت.
باربری آپادانا کمد لباس یا رخت آویز را به صورت کلی تخلیه نمی کند اتوبار آپادانا همانطور که گفتیم کارتن های مخصوص حمل لباس وجود دارد و لباس ها را با گیر مخصوصی به کارتن آویزان می کنیم و تا لباس ها چروک نشود و به راحتی حمل ونقل شوند و کشو های کمد را دست نزنید و از کمد جدا نمی کنیم به همانصورت حمل می کنیم.


اتوبار و باربری آپادانا

معمولا در هر خانه ای تعدادی بچه یا یک بچه وجود دارد به همین علت است که اسباب بازی وجود دارد و شرایط انکار ناپذیری است اتوبار آپادانا برای این وسایل کارتن های مخصوصی دارد و اسباب بازی ها با دقت بیشتری بسته می شود چون بچه ها بسیار حساس هستند و سعی این کار را به خودشان بسپارید تا در اسباب کشی مشارکت داشته باشند و تاثیر اسباب کشی بر کودکان را مشاهده کنید.
باربری آپادانا برای بسته بندی کتاب ها و کتابخانه روش های مدرن را انجام می دهد کتابخانه ها با نایلون حباب دار به دو لایه بسته بندی می شود و کتاب ها را در کارتن های کوچک قرار می دهیم و با ماژیک بروی آن نوشته شود تا مشخص شود وسعی کین د جای خالی در کارتن نباشد.
تابلو های گران قیمت یکی از مواردی است که مشتری ها بروی آن بسیار حساس است اما اتوبار آپادانا به صورت حساس به آن می پردازند و باربری آپادانا به همکاران خود گوش زد کرده است که لوازم لوکس دقت بیشتری نیاز دارد به همان سادگی از آن گذر نکنند چه در بسته بندی چه در حمل ونقل پس باید دقت بیشتر شود.
تابلو هار را از روی دیوار دجدا کرده وسلفون کشیده بعد نایلون حباب دار و در آخر روزنامه کشیده شود و بعد از آن داخل کارتن قرا گیرد این روش اولین بار است که در اتوبار آپادانا ایجاد شده است و باربری آپادانا در این زمینه موفق بوده است.

اتوبار آپادانا تهران

باربری آپادانا به کارکنان خود در همه زمینه ها آموزش لازم را می دهد و همه توجیه هستند باربری به صورت زنجیر به هم متصل هستند و یا یک سیستم هستند و اگر یک جا اشتباه شود به همه جا آسیب می زند به همین سادگی یک باربری ضعیف می شود ما در اتوبار آپادانا به این نکته خیلی حساس هستیم و به راحتی از آن نمی گذریم.
اتوبار آپادانا برای سریع رسیدن و زمان کمتری را در صرف کنیم رانندگان بومی محله ها را استخدام می کنیم تا به خیابان خلوت و شلوغ آگاه باشد تا در کمترین زمان جابه جا شود.
در آخر باربری آپادانا یک گروه را برای بررسی کلی به ساختمان باز می گرداند تا یک وسیله جا نگذاشته باشند و یک دور کامل در خانه می زنند اگر چیزی باقی مانده باشد آن را برداشته و به صاحبخانه تحویل دهند.

021-44366245

021-44366247


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری آپادانا همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه آپادانا:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه آپادانا با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.


 


وانت بار آپادانا | نیسان بار آپادانا | نیسان بار ارزان 

در بعضی از مواقع مقدار بار یا وسیله ایی که میخواهید جابجا شود کم است. و شما میخواهید در زمان سریع تری به مقصد برسد. شما میتوانید با کرایه کردن یک وانت یا نیسان بار مشکل خود را به راحتی حل کنید. ما در باربری آپادانا شعبه وانت بار آپادانا با سالها سابقه در ضمینه حمل و نقل و جابجایی بار و وسایل در استان تهران و شهرستانها در خدمت شما هستیم. همچنین ما با کمک گرفتن از کارگران زبده در ضمینه حمل اثاثیه سرعت و سلامت کار را تضمین میکنیم.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری آپادانا آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.