باربری اقدسیه

باربری آشنا تهران بار شعبه باربری اقدسیه برای یک اسباب کشی راحت برنامه ریزی مناسبی دارد. ابتدا یک لیستی از فعالیت ها را تهیه می کند. و به بر اساس این لیست کار را انجام می دهد و فعالیت را شروع می کنند کارکنان اتوبارباربری اقدسیه بسته بندی وسایل را را در کمترین زمان انجام می دهد چون وسایل و تجهیزات قوی دارند که با دقت آن کار را انجام میدهند.

تلفن : 

021-22895281

021-22895297

بسته بندی تخصصی

برای بسته بندی وسایل اتوبار اقدسیه از وسایل بزرگ شروع می کند و بعد سایر وسایل را به ترتیب انجام می دهد روش های مدرن و کارکنان باتجربه باعث شدند که حجم کار کم شود و در زمان صرفه جویی شود. و برای یک حملو نقل زمان کمتری صرف شود باربری اقدسیه کارکنان خود را هر روزه آپدیت می کند تا متد های روز دنیا آگاه باشند.
اتوبار منطقه اقدسیه بسته بندی خود را تضمین و تایید می کند تا خیال مشتری راحت شود که این وسایل بدون دردسر به مقصد می رسد البته برای یک بسته بندی پروسه های زیادی طی می شود به همین دلیل است ما کار خود را تضمین می کنیم چون به کار خود اطمینان داریم.


اتوبار اقدسیه

یکی از مواردی که اتوبار اقدسیه به آن بسیار توجه می کند اخلاق و رفتار مناسب با مشتری می باشد و باربری اقدسیه سعی کرده است تا در استخدام کارکنان خود خوش رفتار و با اخلاق ترین فرد را انتخاب کند تا به مشتری نهایت احترام را قائل شوند تنها رفتار درست است که در ذهن انسان می ماند پس اتوبار اقدسیه بهترین را در ذهن شما جای می گذارد.
باربری اقدسیه مانند باربری ظفر به صورت 24 ساعته آنلاین می باشد و پشتیبانی را انجام می دهد حتی در روزهای تعطیل شما می توانید با شماره تلفن باربری اقدسیه تماس بگیرید و از خدمات ما بهره ببرید شما نگران ساعت و زمان نباشید ما همیشه در کنار شما هستیم.
تعهدات اتوبار اقدسیه فقط به اسباب کشی منازل منتهی نمی شود بلکه ما اسباب کشی ادرات وسازمان ها را نیز انجام می دهیم، ما خدمات منزل انجام می دهیم و ادارات را نیز پوشش می دهیم و به راحتی می تواینم این کار را انجام دهیم چون تجربه وقدرت این کار را داریم.


باربری اقدسیه تهران

شما در باربری اقدسیه می توانید کارکنان و وسایل نقلیه را خودتان انتخاب کنید و بر اساس انتخاب شما فرستاده می شود اما یک نکته که برای فهمیدن درست انتخاب خود سعی کنید با مشاوران اتوبار اقدسیه در تماس باشید. و از آنها مشورت بکیرید که این کار هیچ هزینه ای برای شما ندارد حتی اگر باربری اقدسیه را انتخاب نکنید.
اتوبار اقدسیه سعی می کند که اعتماد کافی مشتری را جذب کند تا استرس کمتری در زمان اثاث کشی داشته باشد شما می توانید از شعبه باربری تهران بازدید به عمل آورید و تجهیزات و امکانات را با سایر شرکت های باربری مقایسه کنید.
باربری اقدسیه کارتن های مخصوص اسباب کشی تهیه می کند و باید ضخیم باشند و قطور که توانایی حمل بار را داشته باشند تا به وسایل آسیب جدی وارد نشود ما وسایل مخصوص بسته بندی را تهیه می کنیم و با دقت کافی این وسایل را استفاده می کنیم سعی کنید بروی کارتن ها اتیکت داشته باشد.

تلفن : 

021-22895281

021-22895297

بسته بندی اصولی

بیشترین دقتی که اتوبار اقدسیه انجام می دهد وسایل شکستنی و وسایل لوکس و ارزشمند می باشد و بسته بندی انها نیز با دقت بیشتری انجام می شود با استفاده از روزنامه ها و کاغذ های باطله وبعد سلفون پیچی و داخل جعبه ها قرار می دهیم و سعی می کنیم جعبه ها را کوچک انتخاب کنیم تا برای حمل ونقل کمتر اذیت شویم و به وسایل ضربه وارد نشود.
باربری اقدسیه برای حمل ونقل وسایل سنگین بسیار با دقت عمل می کند چون اکثر وسایل سنگین برای مشتری قابل لزوم می باشد یعنی اگر کمترین مشکل برای وسیله به وجود بیاید مشتری به مشکل می خورد ولی اتوبار اقدسیه به کارکنان خود این هشدار را می دهیم که با احتیاط کار حمل ونقل را انجام دهد.


باربری ارزان در محدوده اقدسیه

هزینه اتوبار اقدسیه بسیار پایین است و یک باربری ارزان می باشد و هزینه ها را تا حد زیادی کم کرده است تا به مشتری زیاد فشار وارد نشود و تا آخر سال 10 درصد کاهش قیمت داده است تا مشتری بتواند با اطمینان خاطر یک باربری ارزان و امن را انتخاب کند.

باربری اقدسیه با داشتن مدیریت قوی و هوشمندی دارد که همیشه قصد دارد مشتری راضی باشد و به همین دلیل است که امکانات زیادی را در اختیار شما قرار داده است.
ما در اسباب کشی به بچه ها و حیوانات زیاد توجه می کنیم تا کمتر حوصله آنها سر برود و آنها را در کارها شریک می کنیم که به یک روز خوش را برای آنها ایجاد کنیم باربری اقدسیه این کار را برای این انجام می دهد یک روز بی دردسر را ایجاد می کند.
برای حمل ونقل از طناب های محکم و ضخیم استفاده کنید تا راحتر و ساده تر جابه جایی انجام شود و ما در زمان قرار دادن شمارش را می کینم تا در هنگام اسباب کشی گم نشود و با رسید تحویل راننده داده می شود و در محل از او تحویل می گیریم.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری اقدسیه

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

ashenabar.com

باربری در محدوده اقدسیه

اقدسیه در شمال شرقی شمیرانات می باشد و در منطقه شهرداری تهران جزء منطقه 1 می باشد از محله های قدیم تهران می باشد که با توجه به ساخت وساز تعداد زیادی باربری در محدوده اقدسیه به وجود آمده است که آشنا بار تهران نیز اتوبار اقدسیه را در اینجا به وجود آورد تا بتواند به مشتری خدمات را ارئه دهد.


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری اقدسیه همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه اقدسیه:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار اقدسیه با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار اقدسیه | نیسان بار اقدسیه | وانت بار ارزان 

در بعضی از مواقع مقدار بار و یا وسیله ایی که میخواهید جابجا شود کم است. و شما میخواهید در زمان سریع تری به مقصد برسد. شما میتوانید با کرایه کردن یک وانت بار مشکل خود را به راحتی حل کنید. ما در باربری اقدسیه شعبه وانت بار اقدسیه با سالها سابقه در حمل و جابجایی بار و وسایل و اثاثیه منزل در استان تهران و شهرستانها در خدمت شما هستیم. همچنین ما با کمک گرفتن از کارگران زبده در ضمینه حمل اثاثیه سرعت و سلامت کار را تضمین میکنیم.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری اقدسیه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.


تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما