باربری الهیه

باربری آشنا بار تهران با توجه به تعدد آپارتمان ها در محله الهیه و احتمال اسباب کشی بالا می باشد. به همین دلیل است که باربری آشنا بار سعی کرد که یک شعبه در این محله افتتاح کند. و به مردم خدمات ارائه دهد و از شرایط موجود راضی باشند باربری الهیه سعی کرده است که از نظر کارکنان و ماشین ها و وسایل مورد نیاز بسته بندی بسیار حرفه ای عمل کرده است.
باربری الهیه هدفش منظم بودن در کار های حمل ونقل می باشد و مهم ترین اینها زمان می باشد ما در باربری سعی کردیم که در صورت تماس مشتری در کمترین زمان خود را به مشتری برسانیم و مشتری از نظر زمان مشکلی نداشته باشد این سر وقت بودن شعار اصلی اتوبار ما می باشد چون در تهران سر وقت بودن معنایی ندارد با توجه به حجم ترافیک و تردد زیاد اما ما سعی کردیم حرف را به عمل نزدیک کنیم.


اتوبار الهیه

با توجه به وسعت زیاد و حجم کاری بالا به نیروهای مجرب و قوی نیاز دارد و ما در اتوبار الهیه در این زمینه سعی کردیم که بهترین نیرو ها رو استخدام کنیم و در زمینه باربری با تجربه و حرفه ای باشند. و البته باید گفت که به علاوه این شرایط باید اخلاق ورفتار مناسبی داشته باشند چون ما مشتری از همه چیز مهم تر می باشد اگر کوچک ترین بی احترامی به مشتری شود ما به صورت جدی پی گیری می کنیم و به شدید ترین نحو برخورد خواهیم کرد پس نگرانی از نظر همکاران ما نداشته باشید.
ما قبل از استخدام به صورت جدی توجیه می کنیم که بر خورد ناشایست با مشتری حق ندارند داشته باشند حتی در سخت ترین شرایط با این شرایط ما یک شکایت از طرف مشتری نداشتیم.

تلفن:

021-88572219

021-88679369

آشنا بار تهران


باربری الهیه تهران

 با توجه به حجم مناطق تحت پوشش بسیاری از شعبات ما به صورت مستقل کار می کنند. یا چندین شعبه نیز دارد اتوبار الهیه به همین صورت است با توجه به وسعت کاری ما سعی کردیم که شعبه الهیه رو مستقل کنیم و شعبات زیادی را در زیر شاخه قرار دهیم.
باربری الهیه با توجه شرایط گفته شده بسیار کار مشکلی دارد از نظر رسیدگی به در خواست های مشتری به همین دلیل اوایل کار بسیار با دردسر و بد قولی مواجه می شدیم به همین خاطر چون ما هدف رضایت مشتری است و بزرگترین کار جلب رضایت مشتری است سعی کردیم با اضافه کردن ماشین و کارکنان از این نظر هیچ کمبودی نداشته باشیم.
باربری الهیه سعی کرده است بیشتر محله ار پوشش دهد ما بسیاری از بومی های قدیمی الهیه را این شعبه مسقر کردیم که درصورت ترافیک بهترین راه حل را برای ما انجام دهد و با توجه به کوچه های باریک و پر پیچ خم این یک کار باید انجام شود و نرگران ماشین ها نباشید ما سعی کردیم بهترین ماشین ها را برای اسباب کشی انتخاب کنیم.


حمل بار با وانت بار | وانت بار ارزان | نیسان بار الهیه

بسیاری از مشتری های ما با توجه به شرایط محله الهیه که در بالا ذکر شد نگران رفت وآمد وتردد می باشند که با توجه به کوچه های باریک به دردسر بخورند و قبل از تماس از این موضوع دلهره دارند اما ما سعی کردیم که این مشکل را حل کنیم.
ما با داشتن وانت بار و نیسان بار و ایسوزو و سایر ماشین های سبک و سنگین یک راه حل مناسب به مشتری بدهیم ما با تهیه بسیاری از ماشین های حمل بار این استرس را برای مشتری کم می کنیم و نگران این موضوع نباشید و در صورت تماس این موضوع را ذکر کنید و مشاوره های ما به صورت اتومایتک بهترین وسیله را برای شما می فرستند.
نیسان بار الهیه یکی از ماشین های که به اندازه کافی قدرت دارد و نیاز ندارد و ما به صورت مفصل به آن پرداختیم که می توانید مطالعه کنید ولی نیسان بار یکی از ماشین های حمل بار می باشد و ما برای راحتی سعی کردیم که بدون سقف و سقف دار ماشین ها را انجام دهیم که در صورت نیاز استفاده شود.

وانت بار الهیه نیز از شرایط بالا برخوردار است و بدون سقف و سقف دار برخوردار است و یک امتیاز مثبت به اتوبار الهیه می دهد که ما را از سایر رقبا متمایز می کند. در بعضی از مواقع مقدار بار و یا وسیله ایی که میخواهید جابجا شود کم است. و شما میخواهید در زمان سریع تری به مقصد برسد. شما میتوانید با کرایه کردن یک وانت بار مشکل خود را به راحتی حل کنید. ما در باربری الهیه با سالها سابقه در ضمینه حمل بار و جابجایی وسایل در استان تهران و شهرستانها در خدمت شما عزیزان هستیم. همچنین ما با کمک گرفتن از کارگران زبده در ضمینه حمل اثاثیه منزل و ادارات سرعت و سلامت کار را تضمین میکنیم.

3


حمل بار ادارات

اسباب کشی ادرات یکی از درخواست های زیادی است که در باربری الهیه از ما درخواست می شود و ما با توجه به کار و قدرت کافی این اسباب کشی را می پذیریم و یکی از سخت ترین اسباب کشی ها می توان گفت که اثاث کشی ادرات است و به اندازه ای کافی ما از پا در می آورد و به دلیل دفاتر محرمانه و وسایل الکترونیکی و میز وصندلی های فراوان یک اسباب کشی سخت به حساب می آید.
برای بسته بندی و حمل ونقل به وسایل حرفه ای نیاز است این دلایل را گفتم که انتخاب درستی داشته باشید و از روی شانسی انتخاب نکنید و به واسطه تجربه انتخاب کنید همینطور بی گدار به آب نزنید ما این وسایل را برای شما فراهم کردیم و از نظر وسایل بسته بندی بهترین وسایل روز دنیا را در اختیار داریم.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری الهیه

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

ashenabar.com

باربری ارزان الهیه

از نظر هزنیه همیشه باربری الهیه سعی کرده است که به مشتری فشاری وارد نشود و این می توانید از یک نقطه عطف باشد چون با توجه به شرایط موجود بسیاری از مردم از لحاظ هزینه در مضیقه هستند و ما قیمت های اتحادیه را در اختیار مشتری قرار می دهیم و به صورت قانونی هزینه را حساب خواهیم کرد تا باربری ارزان را انتخاب کنید.


بسته بندی تخصصی

کارکنان ما در باربری الهیه از وسایل مدرن برای بسته بندی برخوردار هستند و کارتن های مخصوص اسباب کشی را نیز داریم و با توجه به نیاز می توانیم تهیه کنیم و انواع کارتن نیز داریم فقط بادی درست انتخاب شود باربری منظورم است ماشین های حمل بار ما موکت کار شده است و نکران وسایل نباشید به اندازه کافی تجربه پش ما هست که وسایل شما بدون آسیب به محل مورد نطر برسد.
بسته بندی های ما در نمونه کارها موجود می باشد ما از وسایل مخصوص اسباب کشی استفاده می کنیم مانند نایاون های حباب دار سلفون چسب و غیره پس با ما همراه باشید تا از بهترین باربری خدمات بگیرید.
ما وسایل سنگین شما را با استفاده از وسایل حرفه ای حمل ونقل می کنیم با کمربند و چرخ های موجود و با توجه به آپارتمانهای زیادی که در الهیه موجود است بسیاری از ساختمانها اجازه استفاده از آسانسور را نمی دهند به همین دلیل کاکنان ما تجربه در این زمینه را دارند و و به راحتی حمل ونقل می کنند بدون آسیب البته باید گفت بسیاری از آسانسورها نفر بر برای حمل وسایل دارند اما با توجه به شارژ و تعمیرات خیلی سخت است که استفاده کنند.


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری الهیه همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه الهیه:

 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

تلفن:

021-88572219 

021-88679369


باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار الهیه با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری الهیه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.


خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما