باربری تجریش

کارکنان و همکاران ما در باربری تجریش بسیار قوی ظاهر شده اند. و در همه زمینه فعال و حرفه ای هستند و هر کدام یک برند برای آشنا بار می باشند که باربری تجریش را از سایر شعبه ها پیشی بگیرد. و به رده اول برسد فقط به همت کارکنان ومشاوران قوی که در این شعبه وجود دارند امکان پذیر می باشد.


ما برای رفاه حال مشتری از شرایط و پک های مخصوص اسباب کشی استفاده می کنیم. باربری تجریش به صورت مداوم در حال به روز شدن می باشد. تا از سایر رقبا از ما پیشی بگیرند و پس ما با لوازم روز دنیا کار خود را انجام میدهیم این روش ها برای مشتری بسیار خوشایند می باشد به دلیل اینکه در بسته بندی و حمل ونقل در کمترین زمان انجام می شود.

تلفن :  

021-22895281

021-22895297

باربری تجریش


باربری تهران

با توجه به شرایط سکونت در تهران اکثر افراد در تهران متاسفانه مستاجر هستند و باید برای اسباب کشی سعی کنند. یک شرکت باربری را انتخاب کنند تا به آنها در اثاث کشی منزل کمک کند. چون زندگی در تهران به اندازه کافی سخت است و وقت کم میاورید اگر برای یک اسباب کشی ساده چند روز وقت گذاشت باید چند ماه سعی کنید تا چند روز را جبران کنید.

 اتوبار تجریش

باربری تجریش قبل از هر کاری مشخص می کند که مشتری نیاز به باربری دارد یا نه چون بسیاری از مشتری ها در تماس با اتوبار تجریش شرایط را مورد سنجش قرار می دهیم. بعد در صورت نیاز به همکاران باربری تجریش به محل اعزام می شوند. بسیاری از شما شاید به یک ماشین حمل بار نیاز داشته باشید شاید به همکاران حمل بار نیاز داشته باشید پس خواهش می کنیم برای جلوگیری از هزینه اضافی برای شما زمانی که با اتوبار تجریش تماس می گیرید شرایط کار را ذکر کنید.
نگران این موضوع نباشید که تماس با باربری تجریش هزینه دارد خیر پشتیبانی اتوبار تجریش 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل رایگان می باشد و هیچ نگرانی از این موضوع نداشته باشید.
بسیاری از شما به دلیل حجم کار و زمان نداشتند برای اسباب کشی منزل خود را عوض نمی کنید یا براتون مهم نیست که چه باربری باشد که این کار ار میکند اما یک ضرب المثل است که می گوید 3 بار اسباب کشی برابر است با آتش سوزی کامل وسایل خانه اما باربری تجریش این قضیه را نقض می کند و به راحتی می دانیم که اتوبار تجریش یک برند می باشد برای آشنا بار تهران و این اسم برای بسیاری آشنا می باشد.
ولی شما می توانید یک روز را خالی کنید حتی در روز تعطیل تا با باربری تجریش تماس بگیرید و روش های مدرن اثاث کشی را در منزل شما پیاده کنیم تا به این مسئله پی ببرید که هیچ چیز الکی به وجود نمی آید باربری تجریش با داشتن کارکنان صادق و با تجربه و ماشین حمل بار مدرن به شما ثابت می کند که اتوبار تجریش انتخاب درستی است.


بسته بندی اصولی

باربری تجریش در زمینه بسته بندی زبانزد خاص وعام است شما زمانی که با اتوبار تجریش تماس می گیرید به ما بفرمایید که بسته بندی را نیاز دارید یا نه که باربری تجریش وسایل و متریال را فراهم کند تا به مشکل بر نخورد اتوبار تجریش برای اثاث کشی منزل یا اسباب کشی ادارات کارتن های مخصوص داریم و هر کارتن وسیله متفاوت می باشد یعنی کارتن وسایل شکستنی و یا لباس جدا می باشد.
باربری تجریش روش های مدرن بسته بندی را پیاده می کند تا در حمل ونقل به وسایل شما آسیبی وارد نشود حتی در شرایط سخت کارکنان اتوبار تجریش به صورتی وسایل را بسته بندی می کنند که کمتر باربری به این صورت انجام می دهد حتی در سخت ترین شرایط ما با وسایل مدرن و به روز انجام می دهد.


تقسیم کار در بین کارکنان اتوبار

باربری تجریش برای هر قسمتی یک گروه تنظیم کرده به این گونه نمی باشد که کسی که بسته بندی می کند حتما حمل ونقل را انجام می دهد و مرحله به مرحله اتوبار تجریش گروه جدید اضافه می کند یعنی کسی که بسته بندی می کند عده ای دیگر جابجایی را انجام می دهند.
به این صورت همکاران اتوبار تجریش در طول زمان خستگی کمتری دارند و بهتر می توانند به مشتری ها خدمت رسانی کنند.


حمل و جابجایی درست وسایل برقی

اتوبار تجریش برای وسایل الکترونیکی حساسیت بیش از حدی دارد و به سادگی از آن نمی گذریم چون با کمترین آسیب ممکن است که تا سوختن و غیر قابل استفاده شود اتوبار تجریش برای بسته بندی لوازم الکترونیک کاتن های مخصوص و قبل از گذاشتن داخل کارتن مخصوص اسباب کشی به صورت اختصاصی نایلون حباب دار و سلفون کشیده می شود تا از خط و خش جلوگیری شود.
بعد داخل کارتن قرار می دهیم و برای حمل ونقل باربری تجریش روش های موفق و درستی دارد به این صورت در دراز مدت بهتر و مناسب می باشد.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری تجریش

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

ashenabar.com


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری تجریش همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.

 


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه تجریش:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار تجریش با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار تجریش | نیسان بار تجریش | وانت بار ارزان در تجریش 

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه وانت بار تجریش باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان بار یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در اتوبار تجریش همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری تجریش آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.


تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱  ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما