باربری جردن

باربری جردن یکی از باربری های شمال تهران آشنا بار می باشد که در اسباب کشی و بسته بندی به تخصص ویژه ای دارد شرکت باربری جردن با سابقه طولانی مدتی که دارد از شرایط ویژه ای برخوردار است و بسیاری از نیروهای اتوبار جردن با تجربه و حرفه ای هستند و چندین سال با هم همکاری می کنند و یک همکاهنگی خوبی با هم دارند که باعث می شود تا در زمان صرفه جویی شود.


باربری جردن بار از وسایل و تجهیزات به روز دنیا برای بسته بندی و حمل و نقل استفاده می کند. و همچنین اتوبار جردن تهران اسباب کشی ادارات و سازمانها را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد و مورد بعدی که بسیار مهم است باربري جردن از ماشین های اسباب کشی مدرن و معتبر برای جابه جایی وسایل اسفاده می کند.

تلفن : 

021-22895281

021-22895297


باربری جردن


اتوبار جردن

باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار جردن با توجه به اینکه در محله الهیه قرار دارد اما در این منطقه نیز باربری الهیه قرار دارد اما به صورت مجزا یک اتوبار یا شعبه قرار دادیم برای آسایش مردم که به راحتی بتوانند از اتوبار جردن استفاده کنند تا برای اسباب کشی دردسر کمتری را داشته باشند.

باربری جردن با توجه به وسعت و بزرگی خیابان دارای امکانات بسیاری میباشد که برای اثاث کشی از همه نظر قوی و وابسته به هیچ کدام از شعبات دیگر نمی باشد و به راحتی می تواند خدمات اسباب کشی را به مردم ارائه دهد اتوبار جردن برای راحتی مردم جردن افتتاح شده است و با کادر مجرب و حرفه ای شروع به کار کرده است و زیر نظر شعبه باربری شمال تهران می باشد.


نرخ باربری جردن چگونه است؟

باربری جردن با در نظر گرفتن بار و اسباب کشی هزینه را تعیین می کند و این هزینه به صورت منصفانه می باشد و از طریق اتحادیه باربری به باربری تجریش اعلام شده است و حق ندارند که هیچ گونه پول و قیمت اضافی از شما مشتریان دریافت کنند البته ما در سال جدید قصد اضافه کردن نرخ اضافی به اتوبار تجریش را نداریم تا مردم با خیال راحت تر به ما اطمینان کنند و باربری آشنا بار را انتخاب کنند و شعبه جردن در اختیار شما می باشد و شرکت باربری جردن سعی کرده است تا با توجه به ادرات بهترین کارکنان خود را در این شعبه قرار دهد.

باربری و اتوبار آشنا بار ابتدا سعی کرد که مناطق بزرگ تهران را پوشش دهد اما با توجه به شرایط موجود ودرخواست های زیادی از طرف مشتری ها ما این شعبه اتوبار جردن تهران را افتتاح کردیم.


اثاث کشی اصولی در باربری جردن

هدف ما در باربری جردن این است که تمامی مشتری ها راضی باشند و مشتری ها برای ما تبلیغات کنند و ما از طریق اصولی کار کردن بهترین اسباب کشی را برای مشتری به رقم بیاوریم و اما با توجه به حساسیت خیابان جردن ما سعی کردیم که نیروی استخدامی خود را به دوره های که بسته بندی و اصول صحیح بسته بندی را انجام میدهند پذیرش کنیم و تمامی نیروی های باربری آشنا بار زبده و قوی هستند اما با توجه به اثاث کشی ادرای و داشتن وسایل لوکس ما سعی کردیم که همکاران قوی را در اتوبار جردن بار تهران قرار دهیم و به شما یاری دهند.


حمل و جابجایی اثاثیه سنگین

حمل ونقل وسایل سنگین و الکترونیکی مانند یخچال و ماشین لباس شویی و حمل پیانو از سختی خاصی برخوردار هست با توجه به برج های سطح تهران و عدم استفاده از آسانسور باید شرکت حمل ونقلی را انتخاب کرد که در این زمینه تجربه داشته باشد تا بدون هیچ آسیبی اثاث کشی را انجام دهد.اتوبار جردن در این زمینه سعی کرده است که برای حمل ونقل وسایل سنگین و الکترونیکی ظرافت خاصی را در بسته بندی انجام دهد و برای حمل ونقل با متد های روز دنیا استفاده کنند و از چهار چرخ و کمربند های باربری و روش های مخصوص به خود استفاده کند و باربری جردن با توجه به حرفه ای بودن نگران حمل ونقل وسایل داخل آپاتمان نباشید آشنا بار به شما مشتری ها امکانات حرفه ای و خوبی ارائه می دهد و تمامی فعالیت های اتوبار جردن زیر نظر آشنا بار می باشد.

وانت بار جردن و نیسان بار جردن و کامیون های حمل بار از ماشین های حمل بار ما می باشد پس نگران نباشید برای اسباب کشی و ما در این امر از سایر رقبا بیشتر امکانات قرار دادیم که بیشتر به این بحث می پردازیم.


اتوبار جردن کار جابه جایی بین شهری می کند؟

اتوبار آشنا بار سعی داشته از اوایل کار به تمامی نقاط ایران خدمات ارائه دهد و از همین رو بسیاری از رانندگان ما با این شرایط آگاه بودند و در زمینه جاده های ایران آشنایی کافی دارند و برای حمل ونقل در ایران هیچ مشکلی ندارد و باربری جردن می تواند در هر جای از ایران به شما خدمات ارائه بدهد و یک اسباب کشی متفاوت را برای شما رقم بزند.


مشاوره رایگان در باربری جردن

ما به صورت رایگان در صورت تماس به مشتری مشاوره می دهیم و در مقابل هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم و مشاوره توسط افراد متخصص و حرفه ای اتوبار جردن انجام می شود و در هر زمینه ای از اثاث کشی باربری جردن به صورت رایگان به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین روش را برای حمل ونقل وسایل انتخاب کنید.برای بسته بندی و جابه جایی وسایل اتوبار جردن از روش های مدرن استفاده می کنیم و از نایلون حباب دار و سلفون و روزنامه پیچی و کاغذ دیواری و روش های مدرن دیگر استفاده می کنیم که با تماس شما با شماره باربری جردن به شما مشاوره در زمینه بسته بندی داده می شود.و در زمنیه ای جابه جایی شما می توانید از کارتن های مخصوص اسباب کشی و کارتن های لایه دار برای وسایل شکستنی استفاده کرد و برای بسته بندی لباس ها اتوبار جردن از کارتن های رگال دار استفاده می کنید تا به سادگی و بدون چروک جابجا شود.


خدمات شبانه روزی در باربری جردن

در اتوبار جردن بصورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلات در شبانه روز آماده جوابگویی به شما می باشد و در صورت نیاز شما می توانید در هر نقطه جردن به باربری در محدوده جردن تماس بگیرید. برای بسته بندی و مشاوره در جابه جایی وسایل می توانید در هر ساعت شبانه روزی با باربری منطقه جردن تماس بگیرید و مشاوره رایگان در اختیار شما است و در صورت مشکل شما می توانید با آشنا بار تماس بگیرید و از ناراضی بودن کار اتوبار تجریش جردن گلایه  و از همکاران ما شکایت کنید تا در کمترین زمان نیروی جایگزین به محل اعزام شود.


بیمه نامه در اتوبار جردن

باربری جردن برای جلوگیری از آسیب به وسایل و صدمه رسیدن به لوازم لوکس وسایل شما توسط اتوبار جردن بیمه می شود. بیمه نامه برای وسایل شما صادر می شود و در صورت بروز مشکل در اسباب کشی و گم شدن وسایل، شما می توانید با در دست داشتن بیمه نامه در کمترین زمان خسارت خود را از بیمه مورد نظر دریافت کنید. بیمه نامه از وقتی که باربری جردن شروع به کار می کند اعتبار دارد تا زمانی که اسباب کشی به اتمام می رسد و این بیمه نامه در این زمان اعتبار دارد و اگر در این زمان کوچک ترین مشکل وارد شود شما می توانید خسارت را دریافت کنید این را باید گفت که  با اتمام کار بیمه نامه اعتباری ندارد.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه  باربری جردن

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

ashenabar.com


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری جردن همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه جردن:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار جردن با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار جردن | نیسان بار در جردن | نیسان بار ارزان جردن

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت آشنا بار تهران باربری جردن شعبه وانت بار جردن باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان بار یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا کامیونت دارد. وانت های باربری در اتوبار جردن  همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری جردن آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.


تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

 

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما