شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری جماران

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

ashenabar.com

 باربری جماران

پیشرفت در شهرسازی و ساختمان سازی باعث شده که تمامی روستاها و دهکده های اطراف تهران به تهران متصل شوند. و برای خود یک محله بزرگ شوند و جماران هم از این قافله عقب نماده و مانند سایر مناطق تهران پیشرفت کافی را داشته است. و بسیاری از باربری ها و اتوبارها در این محله شعبه ایجاد کردند و آشنا بار نیز با توجه به درخواست سعی کرده که در این منطقه یک شرکت حمل نقل یا شعبه را ایجاد کند.
ما در باربری آشنا بار تهران شعبه باربری جماران سعی کرده ایم که از همه نظر از سایر شرکت ها برتری داشته باشیم. مانند کارکنان و ماشین های حمل ونقل و سایر موارد که از لحاظ به روز بودن برتری داشته باشیم. تا بهتر به مشتری خدمات ارائه دهیم ما هدفمان جلب رضایت مشتری می باشد از همه نظر خدماتی در باربری جماران موجود می باشد.


اتوبار جماران

باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار جماران در شهرستان ها نیز به صورت کافی قوی می باشد شما می توانید به راحتی در صورت داشتن اسباب کشی به شهرستان یا بلعکس با ما در تماس باشید. تا یک اثاث کشی راحت وبی دردسر را داشته باشید. ما برای حمل بار شهرستان شرایطی موجود می باشد که باید حتما دقیق و بدون هیچ کسری اجرا شود یک بسته بندی درست دو ماشین حمل بار مناسب که این دو گزینه برای اسباب کشی شهرستان بسیار متفاوت می باشد. و هر شرکتی قدرت این کار نخواهد داشت پس سعی کنید که در انتخاب اتوبار خیلی دقیق باشید.
برای انتخاب درست شما بایستی از موارد ضروری یک باربری بازدید به عمل بیاورید مانند کارکنان وسایل بسته بندی و ماشین های حمل بار این سه مورد در یک باربری خوب بسیار ضروری و مهم می باشد. در صورت نداشتن یک از موارد بسیار به مشتری لطمه مشتری لطمه وارد می کند.


حمل و جابجایی وسایل سنگین

حمل ونقل وسایل سنگین یکی از موارد سخت و دشوار برای همکاران ما می باشد. اما برای رفاه مشتری و کارکنان خود سعی کردیم برای حمل یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق و پیانو یک سری امکاناتی را فراهم کنیم که راحتر حمل ونقل شود برای این کار از کمربند های استفاده می کنیم. که به راحتی قابل جابه جایی می باشد بدون هیچ مشکلی حمل ونقل را انجام می دهیم.
و برای بسته بندی که ما بسیار دقت کافی بروی این موضوع داریم وحساس می باشیم. چون بسته بندی یکی از اصول و پایه های کار ما می باشد. اگر بسته بندی درستی را انجام دهیم به راحتی می توانیم وسایل مورد نیاز را جابه جا کنیم بدون هیچ مشکل خاصی برای کارکنان ما و وسایل مشتری رخ دهد.

تلفن : 

021-22895281

021-22895297


جابجایی وسایل لوکس

حمل ونقل وسایل الکترونیکی و لوکس باید به صورت دقیق و منظم انجام شود. این وسایل با کمترین آسیب از بین می رود و باید تعمیر شود و در بعضی از موارد قابل تعمییر نیست و باید دوباره تهیه شود. این همه آسیب ها از یک مورد به وجود می آید فقط از سهل انگاری و درست بسته بندی نکردن آن می باشد پس باربری موظف است که این وسایل را به صورت اصولی بسته بندی کند و در کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار دهد.
در صورت رعایت نکات زیر بدون مشکل به هدف خود خواهید رید پس باربری جماران تهران می تواند در این زمینه کمک کند چون به اندازه کافی تجربه دارد.


وانت بار جماران

در باربری ها ماشین حمل بار یکی از موارد ضروری می باشد ولی مشتری ها زیاد به این مسئله اهمیت نمی دهند. و این مسئله مهم را فراموش می کنند و به فکر هزینه می باشند. پس باعث می شود که با مشاوره های ما به مشکل بخورند این مسئله خیلی مهم است و باید کار را به کارداند سپرد. و ما یک مشاوره مناسب و کم هزینه را به شما می دهیم وانت بار یک از ماشین های کم هزینه باربری می باشد. و برای انتخاب مناسب می باشد.

تلفن:

021-22895281

021-22895297


نیسان بار جماران

اتوبار آشنا بار تهران شعبه باربری جماران ماشین های حمل بار را بر اساس روز مسقف و روباز طراحی کردیم تا در صورت نیاز هر کدام که مد نظر مشتری باشد. برای کمک ارسال شود. بدون هیچ مشکلی بسیاری از نیسان بارها این کار را انجام دادیم تا هم حجم زیاد تر و وسایل بیشتری را انتقال دهد. بدون کم ترین زمان ممکن این یکی از اصول باربری است. و همه ماشین های جابه جایی را که مسقف می باشند به صورت موکت کاری انجام دادیم تا آسیب به وسایل نرسد.


باربری ارزان در محدوده جماران

ما به فکر و حال مشتری هستیم از همه نظر سعی می کنیم که مسائل را در نظر بگیریم تا به مشکل نخورید. یکی از مشکلات روز ایران هزینه می باشد و هزینه باربری بسیاری زیاد می شود. و باید شرکت ها مراعات این شرایط به وجود آمده را بکنند تا کمتر مردم متضرر شوند باربری جماران در سطح تهران منصف و ارزان می باشد.


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری جماران همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه باربری جماران:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار جماران با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار جماران | نیسان بار جماران | وانت بار ارزان در محدوده جماران

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه وانت بار جماران باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در باربری جماران همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری جماران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.


تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما