باربری زرگنده

باربری زرگنده یکی از شعبات اصلی باربری آشنا بار تهران می باشد که در این محله مستقر شده است تا مردم به راحتی بتوانند برای حمل بار واسباب کشی از ما کمک بگیرند. و آشنا بار برای محله های تنگ و باریک سعی کرده است. تا کارکنان با دقت و پر حوصله ای را استخدام کند و شعبه زرگنده نیز از این شرایط بهره می برد و بسیاری از کارکنان اتوبار زرگنده پر حوصله و با دقت می باشند تا در این شرایط موجود و کوچه های باریک یک باربری خوب را انتخاب کند.


این را باید گفت که تمامی شعبات ما کارکنان با دقت و با حوصله می باشند شرکت حمل ونقل ما برای تمامی اسباب کشی ها یک بیمه به وجود آورده است که دراسباب کشی هیچ گونه نگرانی بابت آسیب به وسایل نداشته باشید.  چون بیمه تمامی خسارات در اسباب کشی را تقبل خواهد کرد و زمان این بیمه از شروع اسباب کشی تا اتمام اعتبار دارد.
ما سعی کردیم در کنار کمک به شما عزیران در یک حمل و نقل یک کارآفرینی را انجام بدهیم که تمامی کارکنان ما بومی های محله ها می باشند. تا هم چند نفر را استخدام کردیم و از نظر زمان بسیار به نفع ما می باشد از نظر اینکه ما تمامی کارگران بومی هستند و به تمامی کوچه ها آشنا هستند و در زمان صرفه جویی می شود.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری زرگنده

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

www.ashenabar.com


 

اتوبار زرگنده

وسایل بسته بندی یکی از الزامات اسباب کشی می باشد.  چون کارتن ها و سایر لوازم بسته بندی در حال حاضر از بین رفته است و وسایلی طراحی شده است که بسیار حرفه ای می باشد.  تا در زمان صرفه جویی شود چون به اندازه کافی برای بسته بندی زمان صرف می شود به وسیله ای این تجهیزات به راحتی در کمترین زمان بهترین عملکرد را خواهیم داشت.


بسته بندی اصولی

ما برای بسته بندی از سلفون نایلون حباب دار و کارتن ها مخصوص اسباب کشی استفاده می کنیم تا درجابجایی اشتباهی رخ داد هیچ گونه ضربه به وسیله وارد نشود و حتی برای لباس ما کارتن مخصوص استفاده می کنیم تا در اثاث کشی چروک نشود و قابل حمل باشد.
نایلون های حباب دار را برای وسایل مثل مبل و میز و صندلی استفاده می کنیم تا به راحتی قابل حمل شود.  و در صورت برخورد با جایی وسیله صدمه نبیند قبل از هر کاری ما وسایل مورد نیاز بسته بندی را تهیه می کنیم تا به بهترین روش کار خود را انجام دهیم ما این روش ها رو بسیار تجربه کردیم پس نگران این موضوع نباشید.


باربری زرگنده تهران

باربری زرگنده مشاوره رایگان را در صدر خدمات خود قرار داده است و مشتری های عزیز می توانند با تماس با مشاوران ما به صورت رایگان از خدمات و نحوه کار کرد ما آشنا شوند و به صورت رایگان به شما کمک خواهد شد تا بتوانید یک اسباب کشی درست را داشته باشید روش های وجود دارد که با تجربه فقط به دست می آید ما سعی کردیم مشاوران این روش را به صورت مفصل برای مشتری ها ارائه دهند تا کمتر دچار سردر گمی شوند به سادگی قابل ارائه است.
شاید یکی دیگر از خدمات یا سرویس ها ی ما هیچ کدام از باربری ها ارائه ندهند آن هم چیدن وسایل بعد از اثاث کشی می باشد شما می توانید به راحتی به خانه مبله و آماده سر بزنید و با کمک شما وسایل چیده می شود و کارکنان ما تمامی فرمایشات شما را اجرا خواهند کرد تا یک روز خوب و مناسب را داشته باشید و بهترین تزئین را با کمک افراد ما داشته باشید.


باربری محدوده زرگنده

ما به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته را به شما خدمات می دهیم و برای حمل وسایل سنگین به راحتی برای ما قابل اجرا است چون تجربیات خود را در این کار منطق خواهیم کرد حتی برای حمل ونقل باید اصولی حمل ونقل شود تا به وسایل آسیب نرید بسیاری از باربری ها به صورت سر سری از این موضوع می گذرند با توجه به موضوع مهم بسیاری از آنها به مشکل می خورند و شاید یکی از دلایلی که مشتری ها از باربری فراری هستند همین موضوع آیسب به وسایل می باشد.
باربری زرگنده دارای مجوز از اتحادیه باربری می باشد تا شما مطمئن شوید که ما به صورت قانونی کار خواهیم کرد و هیچ مشکلی در کار ما نمی باشد.

تلفن :

021-88679369

021-22895281


باربری ارزان در منطقه زرگنده

اتوبار آشنا بار تهران شعبه باربری زرگنده از لحاظ هزینه بسیار عالی کار کرده است و نرخی را تعیین می کنیم که به مشتری فشار وارد نشود و از همه نظر به نفع مشتری باشد نه اینکه خودمان ضرر بکنیم اما می توان به خود لقب باربری ارزان را بدهیم چون در مقابل سایر رقبا که قیمت نجومی می دهند بسیار منصف و مقطوع قیمت بندی می کنیم.
ما برای افراد بی سرپرست و تحت پوشش کمیته می توانیم این مژده را بدهیم که به صورت نصف قیمت باربری را انجام خواهیم داد پس کسانی که این شرایط را دارند می توانند با تماس بگیرند و یا به افرادی که این شرایط را دارند خبر بدهید که ما این قانون را برای افراد بی بضاعت قرار دادیم.

وانت بار زرگنده

ما چندین سال سابقه کار داریم و به موفقیت کافی رسیدیم و این موفقیت بدون شما ممکن نمی شود چون شما کنارمان بودید به راحتی از این بالاتر خواهیم رفت چون ما به کارمان اعتقاد داریم و شما نیز به ما اعتماد کردید و این اعتماد به سادگی به وجو نیامده است ما در گذشته ماشین حمل بار زیاد وجود نداشت و وانت بار بیشتر استفاده می شود و در حال حاضر نیز استفاده می شود ولی مثل گذشته استفاده نمی شود و برای جابه جایی وسایل استفاده می کنند باربری زرگنده برای راحتی مشتری این ماشین را تهیه کرده است.


نیسان بار زرگنده

ماشینی که از گذشته تا اکنون با ما همراه بود نیسان بار بود و در حال حاضر نیز می باشد بسیار از نیسان بار ها موکت کاری شده اند اکثر ماشین های ما موکت کاری شده اند و بسیاری از ماشین ها کانتین دار شده اند تا بهتر و راحت تر وسایل را جابه جا شود این کار را برای بیشتر شعباتی که حمل ونقل در آن سخت می باشد مثل زرگنده که کوچه های تنگ و باریک را دارند و جابه جایی زیاد سخت است ما یک ماشین را می فرستیم تا تمایم وسایل را با یک بار جابه جا کند و دوباره کاری نشود به همین راحتی قابل حمل است.

 


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری زرگنده همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.

 


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه زرگنده:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس در اتوبار زرگنده

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار زرگنده با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار زرگنده | وانت بار ارزان | نیسان بار زرگنده 

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار شعبه باربری زرگنده باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در اتوبار زرگنده شعبه وانت بار زرگنده همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری زرگنده آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.


تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما