باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه یکی از شعبه های معتبر و قوی باربری شمال تهران آشنا بار تهران می باشد.  که بسیاری از مشتریان بر این موضوع آگاه هستند که این شعبه بسیار قوی و مدرن ظاهر شد و بیشتر مشتری ها را به خود اختصاص داد توجه به موارد ریز باعث این حجم از محبوبیت می باشد. شاید از نگاه اول بسیار ناچیز و بیهوده به نظر بیاد ولی حجم قدرت و سرعت باعث رشد ما در این حوزه شده است.


وقت شناسی در باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه به سر وقت بودن بسیار حساس است از زمانی که مشتری با ما تماس می گیرد تا زمانی که در مقصد می باشیم. سعی می کنیم که زمان کمی باشد تا مشتری از اول کار از ما دلسرد نشود و اعتمادش از ما سلب نشود به همین سادگی این مورد بسیار کوچک و از نظر شما بی فایده اما این را باید گفت که از نظر مشتری بسیار مفید می باشد.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری زعفرانیه

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

www.ashenabar.com


اتوبار زعفرانیه

یکی دیگر از نکات کوچک ولی مهم در اتوبار زعفرانیه نحوه جابجایی و قرار دادن در ماشین های حمل بار می باشد.  بسیاری توجه نمی کند و به صورت الکی وسایل را حمل می کنند و به مقصد می رسانند و در مقصد متوجه خطا می شوند.  و کارکنان تا حد زیادی خسته می شوند و در بعضی موراد وسایل تا حد زیادی آسیب می بینند و این شرایط باعث می شود تا ما بهتر و بیشتر به شرایط کار فکر کنیم و روش های درست را جایگزین روش های غلط سنتی کنیم.

تلفن: 

021-22895281

021-22895297


استفاده از وسایل اصولی

باربری آشنا بار تهران تعداد زیادی شعبه اتوبار دارد و انتخاب را برای مشتری ساده باشد اما بسیار سخت خواهد شد چون خوب از بد راتشخیص دادن بسیار مشکل خواهد شد و مشتری بیشتر دچار سر درگمی خواهد شد برای این کار ما حرفه ای عمل میکنیم و وسایل به روز و کارکنان حرفه ای و ماشین های به روز از اولویت انتخاب می شود.

باربری تضمینی در زعفرانیه

اعتماد برترین چیزی است که سخت به وجود می آید و ما سخت به دنبال این هستیم که اعتماد را بیشتر کنیم ما کارشناسان و متخصصان حرفه ای در کار اسباب کشی را استخدام کردیم تا بهترین اثاث کشی را برای مشتری انجام دهند و این اطمینان به وجود بیاید.
ما در حوزه باربری اینترنتی نیز به صورت خوبی عملکرد خود را به جا گذاشتیم که با جستجو در موتور جستجو می تانید ما را در رتبه های ممتاز پیدا کنید و با ما تماس بگیرید باربری حوزه رقابت می باشد و هر که بهتر بتواند مشکلات مردم را برطرف کند برای مردم در اولویت است.


حمل و جابجایی جهیزیه در اتوبار زعفرانیه

برای زوج های جوان که دلهره این را دارند که وسایل هیچ گونه آسیبی نداشته باشد با حساسیت زیادی این کار را انجام میدهد چون در موقعیت اکنون خریدن یک وسیله بسیار سنگین می باشد البته این تفکر وجود دارد که اگر وسیله شکسته شود بد یمن می باشد و این تفکر در مردم ما وجود دارد اما ما با مهارت بسیار سعی می کنیم که اتوبار مناسبی باشیم برای همشهریان محترم برای حمل جهیزیه عروس و با احتیاط بیشتر انجام شود.


شرکت باربری زعفرانیه

شرکت باربری زعفرانیه با تعرفه های مناسب قیمتی برای مشتری ارائه می دهد تا فشار زیادی بروی مشتری وارد نشود و از پس هزینه بر آید تا راحت وبی دردسر به ما اعتماد کند ما در اسباب کشی به راحتی روش های مدرن را اجرا کنیم.
ما برای اثاث کشی به چند دسته تقسیم می شوند همکاران ما دسته اول برای انتخاب درست مکان و روش های حمل و نقل و دسته دوم بسته بندی که وسایل را با روش مدرن بسته بندی می کنند دسته سوم حمل وسایل با استفاده از کمترین زحمت و دقت بیشتر دسته سوم انتخاب ماشین با شرایط اثاث کشی شما و دسته آخر که حمل وسایل به منزل جدید می باشد.

تلفن: 

021-22895281

021-22895297


باربری در محدوده زعفرانیه

مدیریت کردن شعبه های زیاد یک هنر است و هر کدام اگر مشکل داشته باشند بدون تاخیر حل شود خودش یک امتیاز به حساب می آید. سیاری از باربری ها شعبه های خود را رها کرده اند و به دلخواه مدیریت می شوند و سالانه پول برند را واریز می کند اما بعد از مدتی این برند را از بین می برد ما در آشنا بار مدیریت شعبات را انتخاب می کنیم و هر کسی نمی تواند شعبه باربری را بگیرد مگر کسی که امتحان شده باشد بتواند مشتری را جذب کند انتخاب شود .
ما ریس شعبه ها را از همکاران خود انتخاب می کنیم و برای انتخاب باید به مراحل زیادی را انجام دهد حداقل چندین سال را در باربری با ما همکاری داشته باشد.


اتوبار باربری زعفرانیه آشنا بار تهران

اتوبار زعفرانیه آشنا بار تهران به صورت ۲۴ ساعت در هفته بدون تعطیلات خدمات را ارائه می دهد و تمامی نقاط تهران را پوشش می دهد این یک شعار نیست می توانید با ما تماس بگیرید و مطمئن شوید که چگونه و با چه روشهای انجام وظیفه می کنیم ما باربری شهرستان را نیز انجام می دهیم و با خیال راحت کار را تمامی شهر های ایران را پوشش می دهیم و از این نظر مشکلی نیست.


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری زعفرانیه همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.

 


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه زعفرانیه:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس در اتوبار زعفرانیه

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار زعفرانیه با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار زعفرانیه | نیسان بار زعفرانیه | وانت بار ارزان در زعفرانیه

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه وانت بار زعفرانیه باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در باربری زعفرانیه  همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

در صورتی که حجم بار شما کمتر از ظرفیت یک نیسان یا کامیونت است ارزان ترین انتخاب برای باربری و حمل بار در  استفاده از وانت بار است. قیمت حمل بار با وانت بار و یا نیسان بار در طول سال چندان تغییری نمی نماید به جز موارد خاصی از قبیل ساعاتی خاص از شب و یا روزهای تعطیل رسمی به مناسبتهای خاص این قیمت زیاد میشود اما با این حال همکاران ما در اتوبار زعفرانیه سعی نموده اند که هزینه ها را در تمام شرایط ثابت نگه دارند.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری زعفرانیه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.


تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

 

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما