باربری شریعتی

شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه باربری شریعتی یکی از خدماتی که به مشتریان خود می دهد باربری بین شهری در تهران می باشد که بصورت ۲۴ ساعته و طول هفته صورت می گیرد.

021-88572219

021-88679369


باربری بین شهری

برای اینکه باربری بین شهری به صورت حرفه ای صورت بگیرد نیازمند اطلاعات کافی همچون آشنایی و تسلط برجاده و استفاده از خودرو های با کیفیت به همراه راننده خوب از ملزومات حمل بار بین شهری می باشد.

اگر می خواهید باربری و حمل بار بین شهری انجام دهید با باربری شریعتی تماس بگیرید.

تخفیف 30 درصدی

جالب است بدانید که با  معرفی اتوبار باربری آشنا بار تهران شعبه شریعتی به همکاران دوستان و آشنایانتان در حمل و نقل بعدی ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

آشنا بار تهران


بسته بندی اصولی در باربری شریعتی

وکیوم حباب دار : از این وسیله بیشتر در بین وسایل شکستنی استفاده می شود. که مقاومت بیشتری داشته باشند در مقابل ضربات که در حین اسباب کشی وارد می شود.

سلفون : از سلفون برای پوشاندن تمام وسایل استفاده می شود تا هیچ گرد و خاک روی وسایل با ارزش شما نباشد . از جمله وسایلی که با سلفون پوشانده می شود مبلمان خانه ، تلویزیون ،زیر تلویزیون ، وسایل آشپزخانه ، تابلو ها و…

کارتن با ضخامت بالا : باربری آشنا بار تهران برای بسته بندی و دسته بندی وسایل شما از کارتن های با ضخامت بالا  استفاده می کند. و سایل شما را داخل این کارتن ها قرار می دهد تا هیچ صدمه ای به وسایل وارد نشود.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری شریعتی

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

www.ashenabar.com

 

” با آرامش خیال کار را به ما یعنی باربری آشنا بار تهران بسپارید “

 


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری شریعتی همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه شریعتی:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس در اتوبار شریعتی

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار شریعتی با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار شریعتی | نیسان بار شریعتی | وانت بار ارزان 

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه باربری شریعتی باید مد نظر داشته باشند. این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند. که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود. و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست. که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا کامیونت دارد. وانت های باربری در اتوبار شریعتی شعبه وانت بار شریعتی همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند. که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار

 

تلفن : ۸۸۵۷۲۲۱۹-۰۲۱ ۸۸۶۷۹۳۶۹-۰۲۱

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما