باربری ظفر

باربری آشنا بار تهران شعبه باربری ظفر با استفاده از تجهیزات به روز دنیا و متدهای کشورهای صاحب سبک کاری های بسته بندی و حمل ونقل را با کمک از کارکنانی که سالها تجربه در زمینه ای اسباب کشی کسب کردند انجام می دهد.  اتوبار ظفر از ماشین های اسباب کشی جدید و قوی بهره می برد همه آنها موکت کاری و مسقف می باشند.  باربری ظفر بار به صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل خدمات ارائه می دهد.

باربری ظفر بار تمامی وسایل شما را بیمه رایگان می کند که در حمل ونقل مشکل خاصی نباشد. همچنین باربری ظفر به صورت اختصاصی حمل جهیزیه عروس را انجام می دهد اتوبار ظفر حمل وسایل به شهرستان را نیز انجام می دهد و در آخرین نکته نیز باید اشاره کرد که از کارتن های 5 لایه و نایلون های حباب دار نیز استفاده می کند.

تلفن : 

021-22895281

021-22895297

 

در گذشته برای اسباب کشی باید زحمت فراوانی کشیده می شود و اکثر مواقع با مشل روبرو می شود و باعث می شود تا ذهنیت بدی نسبت به اثاث کشی باشد و این تاثیرات بد باعث شده تا بیشتر استرس داشته باشند برای موضوع جابه جایی ولی در حال حاضر کمی تغییر کرده است.
اگر شما هم ذهنیت بدی دارید نسبت به این موضوع حتما این مقاله را بخوانید. چون باربری ظفر یک سری نکات کلیدی را بازگو می کند که با رعایت این نکات مطمئن باشید که هیچ گونه ضربه در اسباب کشی نمی خورید این نکات حاصل چندین سال تجربه کاری اتوبار ظفر می باشد و همه ای این سالها سعی کردیم که کاری کنیم که شما همیشه یک اسباب کشی راحت و بی دردسر داشته باشید.


بیش از یک دهه سابقه در زمینه باربری

باربری ظفر با داشتن چندین سال تجربه همیشه هدف و سیاست کاریش بر پایه ای رضایت مشتری بوده است چون تنها کسی که می تواند باعث پیشرفت روزافزون ما باشد همین مشتری می باشد البته همکاران و یک سری مسائل دیگر نیز باعث تا اتوبار ظفر پیشرفت کند اما نکته اصلی و هسته اصلی شغل باربری مشتری می باشد.


بسته بندی حرفه ایی

باربری ظفر بار با داشتن پشتیبان و مشاوران حرفه ای در زمینه ای بسته بندی و اثاث کشی و چیدمان وسایل و بارچینی به مشتری این امکان را می دهد تا برای هر قسمت مشاوران اتوبار ظفر تهران بروی کارکنان نظارت کافی داشته باشند و اگر مشکلی به وجود بیاید در زمان کمتری حل شود و اگر شما تلفن باربری ظفر را داشته باشید و با ما تماس بگیرید قبل از هر کاری مشاوران اتوبار ظفر با شما ارتباط برقرار می کنند تا از کم و کاستی موضوع آگاه شوند و نیاز شما را به بهترین نحو انجام دهند مشاوران بیشتر شعبه های آشنا بار فعال و حرفه ای هستند ومانند باربری جردن که بسیار عالی کار می کنند البته باید گفت که مشاوران باربري ظفر به صورت 24 ساعته در خدمت شما می باشند رایگان و بدون در یافت کمترین هزینه حتی در روزهای تعطیل اتوبار ظفر مشغول فعالیت هستند.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری ظفر

021-44366245

021-44366247

021-44389431

021-44389435

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

مدیریت:  09124430622

ashenabar.com


اتوبار ظفر

باربری در ظفر شاید از تعداد انگشتان دست گذشته باشد و بالای صد شعبه در محله ظفر باشد و مشتری به سادگی متوجه نمی شود که کدام شرکت باربری قوی تر است و کدام ضعیف اتوبار ظفر یک سری نکات را برای شما بازگو می کند که متوجه این قضیه می شوید باربری در ظفر تهران بیشتر به دلیل شمال تهران بودن هزینه اسباب کشی را بیشتر حساب می کنند اما شما با تماس با باربری ظفر و فرمودن شرایط خود هزینه را به شما اعلامی می کنیم در چندین سال گذشته باربری ارزان بودن یکی از لقب های ما در بین باربری منطقه ظفر بود.
دومین مورد که شما باید به آن توجه کنید امکانات آنها می باشد باربری ظفر چندین سال است که از سایر رقبا در زمینه تجهیزات و کارکنان پیشی گرفته است و شما می توانید در سایت یا از شعبه اتوبار ظفر بازدید به عمل آورید تا از نزدیک با افراد و امکانات ما آشنا شوید بسیاری از باربری ها از ما تقلید کردن و به روش و متد ما فعالیت می کنند.
ظفر بار در حمل ونقل ید وطولایی دارد و اگر وسایل سنگین دارید نگران نباشید کافی است که شماره باربری ظفر را بگیرید و کاراکنان ما چندین سال است که تجربه حمل ونقل وسایل سنگین را مانند یخچال ساید بای ساید ، پیانو ، ماشین لباس شویی و گاوصندوق را دارند البته باید گفت که ما وسایل حمل و نقل را نیز به روز کردیم و برای حمل وسایل سنگین از کمربند و چرخ های مخصوص استفاده می کنیم و یک اسباب کشی راحت خواهید داشت.

تلفن : 

021-22895281

021-22895297


تخفیف 30 درصدی

باربری ظفر میر داماد این مژده را به مشتری های خود می دهد که تا آخر سال هزینه اسباب کشی را 30 در صد تخفیف می دهد تا به مشتریان عزیز از لحاظ مالی فشار وارد نشود و بهتر بتوانند تصمیمی بگیرند پس این بار منتظر نباشید با ما تماس بگیرید و تفاوت را احساس کنید یک باربری خوب و یک اسباب کشی بی دردسر را تجربه کنید
برای جابجایی وسایل مانند کمد و میزنهار خوری و صندلی یک سری افراد باتجربه را قرار دادیم که با ایمنی بیشتر این وسایل را حمل کنند ما در اتوبار ظفر انتخاب ماشین را بر عهده خودتان گذاشتیم اما مشاوران ما گزنیه را به شما پیشنهاد می کند اگر به صورت عمده وسایل خریداری کرده اید و خرید جهیزیه از نیسان بار و وانت بار استفاده کنید و اگر برای حمل وسایل منزل سعی کنید که کامیون را سفارش ذهید چون تمامی ماشین های سر پوشیده و موکت کاری شده است.
حمل جهیزیه از معدود خدماتی است که اتوبار ظفر به بهترین روش انجام می دهد حمل تجهیزیه می باشد و با دقت کافی این کار را انجام می دهند.


اتوبار ظفر تهران

باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار ظفر در چندین سال گذشته اقداماتی انجام داده است تا به عنوان اولین باربری اینترنتی شناخته شود و در این زمینه فعالیت زیادی داشته است و پشتیبان های ما به صورت 24 ساعته و آنلاین حضور دارند تا به مشتری های عزیز خدمات رسانی کنیم.
اتوبار ظفر انواع بیمه نامه را برای اسباب کشی صادر می کند و تمامی وسایل را در زمان اثاث کشی بیمه می کند شما می توانید با این بیمه نامه خود را از شر ضرر و زیان خلاص کنید و در صورت شکستن وسیله ای بیمه نامه ها باید هزینه را پرداخت کنند البته ما بیمه نامه باربری شهرستان را نیز داریم که برای حمل به شهرستان می باشد و بسیار دقیق می باشد البته باید این نکته را گفت که این بیمه نامه فقط در زمان اسباب کشی معتبر می باشد بعد از آن باطل می شود.


حمل اصولی بار

باربری ظفر برای حمل وسایل از کارتن های ضخیم وقوی استفاده کرده است و برای کارتن ها اتوبار ظفر از کارخانه تهیه می کند تا بهترین کارتن های مخصوص اسباب کشی را انتخاب می کند تا در حمل ونقل بدون مشکلی انجام داده شود و به اسباب کشی آسان را به وجود آورد البته برای حمل به شهرستان از کارتن های 5 لایه استفاده می کند تا محکم تر باشد.
برای تهیه کارتن اسباب کشی می توانید با ما تماس بگیرید و ما کارتن های اسباب کشی را برای شما می توانیم تهیه کنیم و به مشتری بدهیم چون کارتنه ای معیوب و پاره باعث می شود تا در حمل ونقل کمتر آسیب وارد شود.
باربری و اتوبار ظفر یکی از معتبرترین و مهم ترین باربری های سطح تهران می باشد این اتوبار برای اسباب کشی اداری و اثاث کشی منازل برای این منطقه مناسب می باشد باربری باید روش های مختلفی را برای یک اسباب کشی انجام دهد که یک کار پر هزینه و پر وقت را در اسرع وقت انجام دهد.

باربری ظفر


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری ظفر همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه ظفر:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار ظفر با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار ظفر | نیسان بار ظفر | وانت بار ارزان در ظفر 

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه وانت بار ظفر باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان بار یا خاور مسقف است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در اتوبار ظفر همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری ظفر آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما