باربری فرمانیه

باربری آشنا بار تهران شعبه باربری فرمانیه از لحاظ خدمات یکی از ممتاز ترین باربری تهران می باشد. چون به اندازه کافی به خدمات مشتری و بسته بندی فکر کرده و در اختیار مشتری قرار داده است. با توجه به پتانسیل بالای که محله فرمانیه دارد. توانایی بالایی در سکونت مردم در این محله وجود دارد.  پس برای اسباب کشی ادرات و اثاث کشی منزل می توانید روی کمک ما حساب باز کنید و با ما تماس بگیرید. چون کارکنان ما از تجربه کافی برخوردار هستند یا می توان گفت که حرفه ای هستند و از لحاظ وسیله هم ماشین و هم وسیله بسته بندی به اندازه کافی ما به روز و در سطح اول قرار گرفته ایم پس منتظر شما هستیم.

بسته بندی حرفه ایی

در باربری های بزرگ شرایط بسیار فرق می کند با شعبه های ما در باربری فرمانیه اولویت را بر اساس رضایت مشتری از اسباب کشی قرار داده ایم ما نحوه کار را قبل از هر چیزی برای مشتری شرح می دهیم و بعد از قبول کردن شما کار را آغاز می کنیم اگر شما قبول نداشتید بع راحتی روش ها و طرح های دیگری را اجرا می کنیم تا به رضایت شما برسیم و نحوه بسته بندی و ماشین حمل بار بر اساس نیاز شما انتخاب می کنیم.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری فرمانیه

021-44366245

021-44366247

021-44389431

021-44389435

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

مدیریت:  09124430622

ashenabar.com


اتوبار فرمانیه

باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار فرمانیه سال ها تجربه پشت اسم و برندش وجود دارد. و به راحتی قابل حذف نمی باشد تا یک اسم جدید را قرار دهیم بسیاری از مشتری ها ما را به این اسم به خاطر سپرده اند. و ما نیز بسیار حساس هستیم که از اسم وبرند موجود سوء استفاده نشود. چون تنها دلیل موفقیت ما اصول و تفکر حرفه ای ما می باشد. سالانه بسیاری از باربری ها با تماس گرفته می شود که فقط یک شعبه در اختیارشان قرار دهیم اما با مخالفت کامل ما روبرو می شوند.


بیش از یک دهه سابقه در زمینه باربری

این حجم از اعتبار به سادگی به دست نیامده است تا به سادگی از بین برود برای تک تک این لحظه ها زحمت چند هزار نفر وجود دارد و به راحتی قابل از بین رفتن نمی باشد اگر ما هم بخواهیم همکاران ما اجازه نمی دهند تا به این موضوع فکر هم بکنیم ما هر چه داریم از همکاران و مشتری های عزیز در اتوبار فرمانیه می باشد.

1


باربری فرمانیه تهران

اسباب کشی یک پروسه زمان بر و هزینه بر می باشد و مشتری بسیار از روز اسباب کشی ترس دارد تا کمتر به وسایل آسیب برسد حتی ممکن است چندین سال در خانه ای که به آن علاقه ندارد سکونت کند تا یک اثاث کشی را انجام دهد چون واقعا برای اتوبارها نیز یک شغل پر استرس می باشد چون همیشه دلهره نداشتن امکانات مناسب برای ارائه به مشتری را دارید و ماشین مجهز و غیره از مواردی است که بسیار فکر باربری ها را به خود مشغول می کند.

اما باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه در این زمینه برای رهایی از ترس و استراس سعی کرده است تا بهترین و به روز ترین تجهیزات را برای اثاث کشی منزل  حمل بار انتخاب کند تا خیال مشتری را راحت کند هم کارکنان ما راحت تر به کار خود برسند.


باربری 24 ساعته

باربری فرمانیه یا اتوبار فرماینه ۲۴ ساعته در دسترس می باشد حتی در روزهای تعطیل می توانید به راحتی با شما همراه می شود و نیاز شما را برطرف می کند ما مشاورها و متخصصین را در شبانه روز به صورت ۲۴ ساعته قرار دادیم تا شما با روش ها و متد روز دنیا آشنا شوید و مشکل خود را برطرف کنید این یک نمونه از کارهای باربری آشنا بار می باشد به راحتی در دسترس هستیم و منتظر تماس شما هستیم.

تلفن :

021-22895281

021-22895297

اتوبار در فرمانیه

اتوبار فرمانیه یا باربری فرمانیه قبل از استخدام کارکنان خود را به صورت تخصصی آموزش می دهیم. در صورت موفق بودن در این آموزش ها استخدام می شود و به راحتی باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه یک نفر را استخدام نمی کند تا همه رشته های خود را پنبه کند ما برای همه نقاط برنامه ریزی کرده ایم.
حتی رانندگان باربری فرمانیه سعی کرده ایم که بومی محله باشند تا به میط آنجا آشنا باشد و در صورت درخواست مشتری از اتوبار فرمانیه با سرعت تمام خود را به مشتری برساند وکمترین تاخیر را داشته باشد این شرایط برای تمامی شعبات وجود دارد چون این کار بسیار به باربری فرمانیه کمک کرده است تا موقعیت از دست نرود.


باربری نزدیک فرمانیه

در باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه با شرایط موجود بسیاری از باربری ها خدمات شبانه روزی انجام می دهد ولی شاید حرف باشد. ولی باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه سعی کردیم که حرف را بیشتر به عمل نزدیک کردیم و قصد داریم فقط حرف نباشیم چون مشتری ها روی حرف ما حساب باز می کنند و از این رو روی حرف خود پایبند هستیم.
باربری نزدیک فرمانیه بسیار زیاد می باشند و به دلیل زیاد بودن شاید برای مشتری سخت باشد که خوب را بد تشخیص دهد. اما ما در باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه به این روال کار را پیش می بریم که مشتری قبل از اثاث کشی نمونه کار ها را مشاهده می کند بعد با افراد متخصص و مشاوران ملاقت می کند و نکات اسباب کشی را ذکر می کنیم و از منزل شما دیدن به عمل می آید و در صورت رضایت مشتری می توانید باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه را انتخاب کنید.


اتوبار نزدیک فرمانیه

اتوبار فرمانیه یا باربری فرمانیه برای بسته بندی لوازم آشپزخانه با دقت بیشتری این کار را انجام می دهند و لوازم پذیرایی نیز به این صورت است که بسته بندی مبلمان و میز نهارخوری باید اصولی بسته بندی شود چون از لوازم لوکس وجلوی چشم می باشد اگر ضربه ای ببیند بسیار طراحی خانه از بین می رود.
باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه برای بسته بندی شهرستان از کارتن های 5 لایه استفاده می کنیم تا وسایل در حمل ونقل طولانی ازبین نرود و در جابه جایی طولانی و مسیر بدون هیچ آسیبی به مقصد برسد.

تلفن : 

021-22895281

021-22895297


باربری ارزان

باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه از لحاظ هزینه بسیار منصف می باشد چون ما قیمت ها را از اتحادیه باربری دریافت می کنیم نباید هزینه اضافه ای را حساب کنیم و در صورت اضافه شدن هزینه باربری می توانید از ما شکایت کنید و این باعث می شود به راحتی به حق خود برسید و ما قبل از اسباب کشی هزینه را برای شما محاسبه می کنیم از روی قیمت های اتحادیه تا به ما اعتماد کنید.


هزینه از مواردی است که بسیاری از اتوباری ها به میل خود تعیین می کنند و باعث بی اعتبار از نظر مشتری می شود اما ما هدفمان رضایت مشتری است و هزینه اسباب کشی را کمتر می گیریم و باربری ارزان در این چند سال با برند ما در کنار هم قرار گرفته است و باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه نیز به همین روال ادامه داده است.


اتوبار محدوده فرمانیه

اتوبار فرمانیه از رانندگانی که در این امر تخصص دارند استفاده می کند باید تمامی رانندگان باربری فرمانیه هر شش ماه یک بار تست سلامت بدهند چون با وسایل مشتری کار می کنند اگر یک اشتباه شود هر دو طرف ضرر زیاد می بینند و ما در انتخاب رانندگان بسیار دقت خواهیم کرد.
برای شهرستان باربری فرمانیه از رانندگانی که تجربه رفت و آمد در جاده های بیرون را دارند استفاده می کنیم و از مدارک لازم راهنمایی رانندگی که نیاز است را باید داشته باشد تا مشتری بدون دلشوره به ما اعتماد کند.


باربری اتوبار فرمانیه

ما در شعبه ها بسیار حساس و دقیق عمل کردیم که تا امروز حتی یک مورد شکایت از باربری فرمانیه نشده است چون همیشه حق با مشتری است حتی اگر اشتباه گفته باشد و اتوبار فرمانیه سعی کردیم که مشتری را متوجه اشتباه کرده باشیم تا کمتر باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه به مشکل بخورد و کارها دوبرابر شود بعضی مواقع با درخواست مشتری کار ما دوبرابر می شود اما سعی کردیم که این کار را انجام بدهیم و درخواست را حل کنیم.
اتوبار فرمانیه و باربری فرمانیه برای بسیاری از مشتری ها یک پلن را تعریف می کنیم که بر اساس آن اثاث کشی را انجام میدهیم اگر مشتری مشکلی داشته باشد با روی باز پذیرفته می شود و پلن را براساس درخواست مشتری تا زمانی که به وسایل ضربه وارد نشود قبول خواهیم کرد باربری اتوبار فرمانیه از شعباتی است که براساس این روش عمل کرده است و بسیار موفق ظاهر شده است.


باربری و اتوبار فرمانیه

باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه بعد اسباب کشی که اتمام رسید کارکنان ما در دیزاین خانه به صاحب خانه کمک می کند تا سریعتر در خانه مستقر شوند و یکی از سخت ترین مراحل اثاث کشی طراحی محیط خانه می باشد شاید سنگین تر و پر دردسر تر از خود جابه جایی باشد ولی باربری فرمایه با کمک کارکنان سریعتر وبه سلیقه خودتان این کار را می کنیم که راحتر باشید.

تلفن : 

021-22895281

021-22895297

در باز کردن وسایل نیز دچار مشکل خواهید شد که با کمک اتوبار فرمانیه می توانید بهتر عمل کنید و کمتر به وسایل منزل آسیب برسانید باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه این امکانات را در اختیار مشتری قرار می دهد تا یک اسباب کشی بدون مشکل و دردسر را داشته باشد.


وانت بار فرمانیه

از ماشین های مدرن در محله فرمانیه استفاده می شود و اتوبار فرمانیه به دلیل استفاده از هر نوع ماشینی برای حمل بار انواع آن را تهیه کرده است و ماشین های مدرنی را تهیه کرده است باربری فرمانیه با توجه به شرایط تحریم باید تا حد زیادی از تولیدات داخلی استفاده کند.  وانت بار و نیسان بار دو مدل کارخانه ایرانی می باشند که قدرت حمل بار دارند و باربری فرمانیه یا اتوبار فرمانیه بیشتر تقاضا ها برای این دو مدل می باشد البته خاور و مینی کامیون نیز وجود دارد.


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری فرمانیه همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه فرمانیه:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار فرمانیه با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار فرمانیه | نیسان بار فرمانیه | وانت بار مطمئن در فرمانیه

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه وانت بار فرمانیه باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان بار یا خاور است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در اتوبار فرمانیه همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

 

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما