باربری نیاوران

با توجه به شرایط موجود که در بالا گفته شد از نظر ساخت وساز و تحول عظیمی که این محله داشته است و هجوم عده ای زیاد از مردم برای سکونت همین علت شاید گفت که باربری آشنا بار تهران شعبه باربری نیاوران به وجود آمد تا برای اسباب کشی کمکی که می تواند انجام دهد را به بهترین نحو انجام دهد.

تلفن : 

021-22895281

021-22895297

ما در اتوبار نیاوران با توجه به وسعت منطقه و حجم زیاد کاری سعی کردیم که بهترین خدمات را ارائه بدهیم و بهترین اثاث کشی وحمل و نقل را در طول چند سال گذشته داشته باشند. ما با توجه به پیشرفت در بسیاری از مشاغل اتوبار نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد. و باید پیشرفت کنیم تا از قافله عقب نمانیم پس نگران به روز بودن ما نباشید ما همیشه اول خواهیم ماند.


باربری محدوده نیاوران

همانطور که ذکر شد شرکت های حمل ونقل بسیارند و انتخاب برای شما بسیار مشکل می شود تا یکی را که در همه نطر ها ممتاز باشد انتخاب کنید و این شرایط را برای ما لذت بخش تر می کند تا ما را از همه نظر بررسی کنید تا فرق ما را با مابقی شرکت ها بدانند پس ما به هدف مان نزدیک می شویم.

خدمات جابجایی بسیار زیاد است و باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار نیاوران برای تمامی مراحل اثاث کشی روش داریم که در محله های مختلف و در آپارتمانها چگونه باید جابجا شود تا زمان صرفه جابه جایی شود این روش ها گوناگون و بستگی به شرایط شما دارد.
ما این روش ها را نیز برای تمامی تهران اجرا خواهیم کرد و اگر در حای دیگری ساکن هستید نگران این مسئله نباشید ما همه کارکنان را با تجربه آموزش خواهیم داد تا بهترین عملکرد را داشته باشند.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری نیاوران

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

www.ashenabar.com


بسته بندی تخصصی

مورد دیگری که ما با دقت انجام می دهیم بسته بندی وسایل می باشد که به شدت قابل اهمیت و بسیار حاذ اهمیت می باشد هم برای ما و هم برای شما چون باعث می شود خیال را از حمل ونقل و آسیب به وسایل را به حداقل می رساند و راحت می شود لوازم مورد نیاز برای بسته بندی با نیاز روز دنیا تهیه می شود.
لوازم بسته بندی هر سال به روز می شود و با استفاده از این وسایل واقعا در زمان صرفه جویی می شود و کمتر وقت صرف کار های پیش پا افتاده می شود و از نظر زمان ما خیلی قوی عمل می کنیم و بسیار موفق شده ایم.


اتوبار نیاوران

ما کارتن های اسباب کشی را با اصول درست انتخاب خواهیم کرد به عنوان مثال اگر وسایل شکستنی باشد باید یک کارتن و وسایل بسته بندی به خصوصی دارد و لباس های که برای چروک شدن کارتن های مخصوصی دارد و همه اینها با یک روش به خصوص کارتن های به خصوصی دارند و انتخاب می شوند تا کمتر آسیب ببینند.


باربری ارزان

ما در شمال تهران شعبه های زیادی داریم که هر منطقه از زیر شعبه های دیگر نیز تقسیم شده است که می توان گفت که اتوبار نیاوران نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد و دارای شعبه های کوچکتر می باشد تا بهتر و راحت تر خدمات خود را ارائه دهد به همین سادگی قابل عرضه می باشد.
یکی از کار های سخت برای شعبه های متفاوت تهیه ماشین حمل بار می باشد که تهیه این همه ماشین بسیار سخت و غیر ممکن می باشد که ما با توجه به این مشکل به این شرایط نیز غلبه کردیم و با تهیه ماشین های حمل ونقل زیادی را تهیه کردیم تا کمتر به مشکل بخوریم.


وانت باربری نیاوران

یکی از ماشین های حمل بار در تهران که بسیار کاربرد دارد وانت بار می باشد و تعداد بیشتری نسبت به سایر گزینه ها دارد و هزینه کمتری نسبت به سایر ماشین ها بر می گیرد و بسیاری از افراد از این گزینه استقبال می کنند و ما ماشین ها را با توجه به کار کربرد انتخاب می کنیم.


نیسان بار نیاوران

دیگر ماشین پر طرفدار و قدرتمند می توان بدون شک به نیسان بار اشاره کرد و قدرت کافی در زمینه حمل و جابه جایی دارد به راحتی قابل دسترس می باشد نیسان بار و همه ماشین های ما موکت کاری شده اند و بسته به نیاز سقف و بدون سقف نیز داریم تا انتخاب برای شما راحت تر باشد و نگران را از شما کم کنیم.


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری نیاوران همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه نیاوران:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

حمل و نقل و باربری جهیزیه عروس

جابجایی و حمل جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 3. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 4. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار نیاوران با کمک پرسنل خانم و آقا که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار نیاوران | نیسان بار نیاوران | وانت بار ارزان در محدوده نیاوران 

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه وانت بار نیاوران باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در اتوبار نیاوران همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

 

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما