باربری چمران

باربری آشنا بار تهران شعبه  باربری چمران یکی از باربری هایی می باشد. که متخصص در زمینه حمل و جابجایی اثاثیه خانه، اداره، مدارس، جهیزیه و … می باشد. که شما همشهریان گرامی می توانید با خیالی آسوده و اطمینان کامل کلیه کارهای نقل مکان خود را به تیم کاربلد در باربری چمران بسپارید.

تلفن : 

021-22895281

021-22895297

بسته بندی اثاثیه و انتقال آنها به تنهایی کار سختی می باشد زیرا برای انجام این کار باید تعداد نفرات زیاد باشند. تا انتقال و بسته بندی راحت و سریع انجام شود اما ضمانتی وجود ندارد که تمامی وسیله ها در نهایت سالم منتقل شوند.

اما زمانی که کار را به باربری چمران می سپارید افرادی ماهر و کار آزموده کار بسته بندی و انتقال را به درستی انجام می دهند، خیالتان از سالم بودن اثاثیه راحت است. و حتی در صورت وجود مشکل و یا نارضایتی امکان پیگیری نیز وجود خواهد داشت.


بیمه نامه باربری

وجود بیمه نامه معتبر به میزان ارزش بار شما باعث دلگرمی و امنیت خاطر از خدمات باربری چمران می باشد.

این شرکت در محدوده ی باربری چمران بهترین خدمات اثاثیه را به شما همشهریان عزیز ارائه میکند.

برای بهره مندی از خدمات حرفه ای باربری چمران میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا از بهترین خدمات اسباب کشی در تهران بهره مند شوید.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری چمران

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

ashenabar.com


تخفیف 30 درصدی

با معرفی اتوبار آشنا بار تهران شعبه باربری چمران به همکاران، دوستان و آشنایان در حمل و نقل بعدی ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

اتوبار چمران

زمانی که با باربری آشنا بار تهران در ارتباط باشید با توجه به اطلاعات شما مثل آدرس مبدا و مقصد، نزدیک ترین باربری به منطقه ی مورد نظر شما را انتخاب و بهترین خدمات باربری را به شما ارائه میکند.

باربری چمران، یکی از بهترین باربری های تهران میباشد که با ارائه کامل ترین خدمات در انجام خدماتی عالی و جلب رضایت مشتریان عزیز با یک اسباب کشی به یاد ماندنی دارد.


تمامی پرسنل و کارکنان ما در باربری  اتوبار چمران با جدیدترین متد های روز دنیا برای نحوه بسته بندی و چیدمان وسایل آشنایی کامل دارند.

 

تلفن : 

021-22895281

021-22895297

باربری چمران تلاش می کند تا یک جابجایی مطمئن، با بهترین سرویس ها برای شما ارائه نماید


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری چمران همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه باربری چمران:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس در اتوبار چمران 

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار چمران با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.


 


وانت بار چمران | نیسان بار چمران | وانت بار در محدوده چمران

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه وانت بار چمران باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان بار یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در اتوبار چمران همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری چمران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.


تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

 

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما