باربری چهارباغ

باربری آشنا بار تهران شعبه  باربری چهارباغ مفتخر است خدمات تخحصصی اسباب کشی را در این منطقه برای شما به وجود بیاورد.

اتوبار چهارباغ با تخصصی چند ساله در زمینه باربری و حمل بار جزء بهترین باربری های تهران می باشد. که خدمات صفر تا صد اسباب کشی را به صورت تخصصی انجام می دهند و بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان خواهند رساند.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری چهارباغ

021-44366245

021-44366247

021-88572219

021-88679369

021-22895281

021-22895297

021-44389431

021-44389435

مدیریت: 09124430622

ashenabar.com


از زمانی که شما با شرکت باربری چهارباغ تماس می گیرید در دفتر کاری این شرکت تعدادی مشاوره دهنده به صورت شبانه روزی خدمات مشاوره را در اتوبار چهارباغ ارائه می دهند. اگر شما سوالی در خصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل داشته باشید مشاورین این شرکت مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده. و شما را با رمز و راز های اسباب کشی آگاه خواهند ساخت.

مشاوران اتوبار چهارباغ تجربه کافی را در زمینه حمل و نقل دارند. و می توانند بهترین های اسباب کشی را برای شما به عمل بیاورند.

باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار چهارباغ با داشتن تجربه ای چند ساله در این زمینه خدمات باربری و حمل بار را برای شما انجام داده، که انجام امور حمل و نقل توسط افرادی انجام می شود. که در امر اسباب کشی کاملا متخصص هستند. که زیر نظر باربری آشنا بار امور اثاث کشی را انجام می دهند.


اتوبار چهارباغ

با معرفی باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار چهارباغ به همکاران دوستان و آشنایانتان در حمل و نقل بعدی ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

آشنا بار 4

در باربری چهارباغ هر کسی مسئولیت کاری را بر عهده گرفته و به بهترین روش خدمات تخصصی جابجایی بار را انجام می دهد، برای حمل بارهای شما از بهترین پرسنل ها برای اسباب کشی منزل استفاده می کنیم.

اتوبار آشنا بار تهران شعبه باربری چهارباغ از بهترین ماشین های اسباب کشی برای حمل بارهای شما استفاده کرده است. تا توانسته باشد یک اسباب کشی آرام و مطمن را برایتان ایجاد کرده باشد.

“باربری چهارباغ در تمامی مراحل جابجایی بار از مبدا تا مقصد همراه شما خواهد بود”

تمامی ماشین های اتوبار چهارباغ مسقف و موکت کاری شده هستند تا در حین حمل بار دچار مشکل و زدگی و خط و خش نشوند، لازم نیست نگرانی از بابت مراحل اسباب کشی داشته باشید.

تلفن : 

021-44389431

021-44389435


هیچ چیزی نمی تواند مانع یک اسباب کشی آرام برای شما باشد ما کل این مانع ها را از سر راه بر خواهیم داشت


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری چهارباغ همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه باربری چهار باغ:

 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

باربری و حمل و نقل جهیزیه عروس در اتوبار چهارباغ

باربری و جابجایی جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 3. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 4. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار چهارباغ با کمک پرسنل آقا و خانم که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.نیسان بار چهار باغ | وانت بار چهار باغ | وانت بار ارزان

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه وانت بار چهارباغ باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان بار یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در اتوبار چهارباغ همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار


توجه: 

ارائه خدمات بسته بندی، اثاث کشی، حمل و جابجایی بار با ارزانترین قیمت به صورت شبانه روزی در ایام نوروز، ما در باربری چهار باغ آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشیم. همکاران باربری به شهرستان ما در روزهای تعطیل نیز آماده به خدمت میباشند.


تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

 

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما