بسته بندی اثاثیه منزل

انتخاب یک باربری مطمئن و ایمن به منظور انجام خدمات حمل و نقل و باربری و همچنین بسته بندی اثاثیه منزل از اهمیت زیادی برخوردار است. این واقعیت که اسباب کشی می تواند پیچیده باشد درست است؛ اما هیچ دلیلی برای استرس و نگرانی وجود ندارد. با کمی تحقیق و برنامه ریزی، می توانید از کلاهبرداری شرکت های باربری و اتوبار جلوگیری نمایید و بسیاری از استرس های ناشی از اثاث کشی در مسافت های طولانی و بسته بندی لوازم منزل خود را از بین ببرید. در واقع با انتخاب یک باربری مطمئن و یک باربری ایمن می توان بسیاری از نگرانی ها را در حمل اثاثیه منزل به خصوص در ارسال بار به شهرستان های دیگر برطرف نمود.

شرکت باربری آشنا بار تهران با داشتن بیشترین سطح رضایت و اعتماد مشتریان در طول یک دهه فعالیت ثابت نموده که این سطح از اعتماد ناشی از داشتن ویژگی‌های خوب یک شرکت باربری است. که شامل به کار گیری نیروهای مجرب و توانا و همچنین استفاده از ماشین های با کیفیت می باشد.


بسته بندی لوازم منزل

باربری آشنا بار تهران متخصص در امر بسته بندی، حمل و جابجایی بار و اثاثیه منزل و ادارات با استفاده از بهترین امکانات بسته بندی در استان تهران یکی از بهترین باربری های ایران میباشد. که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی و حمل به بار به تمام نقاط کشور می باشد.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران

44366245

44366247

44389431

44389435

88572219

88679369

22895281

22895297

مدیریت  09124430622


بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا در تهران

بسته بندی یکی از مهمترین بخشهای اسباب کشی خانه است که بعضی اوقات افراد تصمیم میگیرند خودشان این کار را انجام دهند. اگر خودتان اقدام به بسته بندی و حمل بار به مقصد کنید، با این کار، درصد سالم رساندن وسایل و لوازم منزل یا محل کارتان را پایین می آورید. مسئله دیگر هم این است که چون کارگران حمل بار، با کارهای سنگین و طاقت فرسای باربری آشنا بوده آموزش های باربری و حمل بار را دیده اند. و تجربه بسیار زیادی در امور بسته بندی و نحوه حمل لوازم سنگین و حساس دارند.

در زمان حمل آنها، علاوه بر استفاده از تجهیزات مناسب، حواسشان به آسیب وارد نکردن به در و دیوارها هم هست. اگر شما و اطرافیان بخواهید همان وسایل را با سختی هر چه تمام به مقصد حمل کنید، شاید با چند بار بی دقتی علاوه بر آسیب رساندن به  لوازم منزل تان، در طول مسیر به راهروها، در و دیوار هم آسیب و یا خسارت وارد کنید. بنابراین بهتر است با استفاده از خدمات شرکت باربری آشنا بار تهران این مشکل خود را به آسانی حل کنید.

 

در هنگام بسته بندی اثاثیه های منزل توجه به نحوه چیدن وسایل به منظور جلوگیری از صدمه رسیدن به لوازم و اثاثیه های حساس بسیار مهم است. کارگران متخصص ما با استفاده از ضربه گیرهای پوششی مخصوص بسته بندی در داخل و خارج از باکسهای بسته بندی از بروز هر نوع صدمه ای به وسایل جلوگیری مینمایند. همچنین به منظور جلوگیری از بی نظمی، لوازم به منظور بسته بندی دسته بندی شده و بروی باکسهای بسته بندی نیز برچسب نوع وسایل زده میشود.


نکات مهم در هنگام  اسباب کشی

اول : آماده سازی تمام لوازم بسته بندی مورد نیاز  اعم از جعبه های و کارتنهای مخصوص اثاث کشی در اندازه های مختلف.

دوم: استفاده از لباسهای قدیمی به عنوان پوشش های ضربه گیر در لابه لای بسته بندی وسایل بزرگ استفاده کنید تا دیگر نیازی به تهیه ضربه گیرهای خاص نباشد و بتوانید در هزینه هایتان صرفه جویی نمایید.

سوم: به منظور جلوگیری از کثیف شدن فرش و به خصوص ریشه های آن به هنگام اسباب کشی و باربری، ابتدا پارچه ای را در قسمت ریشه ها به صورت دولا به گونه ای قرار دهید که ریشه در بین دو لایه پارچه واقع شود، سپس فرش را با پارچه لوله کنید. در نهایت اگر پارچه بزرگ دیگری در دسترس دارید، به دور فرش لوله شده نیز بپیچید.

چهارم: از اثاثیه های بزرگ شروع کنیم و در نهایت به خرده ریزها برسیم.

پنجم: در صورتی که مسافت مقصد باربری و حمل بار طولانی است و ممکن است که بار شما در معرض آسیب قرار گیرد پیشنهاد می شود از کامیونت مسقف استفاده کنید تا با خیال راحت و بدون دغدغه بار خود را جا به جا کنید.

نکته آخر تماس با باربری آشنا بار تهران به منظور استفاده از خدمات ما و آسودگی خیال شما.


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


مجوز رسمی باربری

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب اتوبار و باربری مطمئن مجوز دار بودن شرکت های حمل و نقل و باربری است این حائز اهمیت است که ما مجوزهای لازم را زیر نظر ناوگان حمل و نقل کشور اخذ نموده و جزء اولین اتوبارهایی هستیم که برای جذب نیروها و کادرمان از جذب چند مرحله ای و با گذشتن از فیلنرهای گوناگون استفاده می نماییم.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران :
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.


وانت بار آشنا بار | نیسان بار آشنا بار | وانت بار ارزان در تهران 

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در اتوبار آشنا بار تهران همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

در صورتی که حجم بار شما کمتر از ظرفیت یک نیسان یا کامیونت است ارزان ترین انتخاب برای باربری و حمل بار در  استفاده از وانت بار است. قیمت حمل بار با وانت و یا نیسان در طول سال چندان تغییری نمی نماید به جز موارد خاصی از قبیل ساعاتی خاص از شب و یا روزهای تعطیل رسمی به مناسبتهای خاص این قیمت زیاد میشود اما با این حال همکاران ما در باربری آشنا بار سعی نموده اند که هزینه ها را در تمام شرایط ثابت نگه دارند.

وانت بار آشنا بار

مدیریت  09124430622

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما